:: Разглеждате вестника като анонимен.
Потребител:
Парола:
Запомни моята идентификация
Регистрация | Забравена парола
Чува се само гласът на енергийните дружества, допълни омбудсманът
Манолова даде петдневен ултиматум на работодателите да предвижат проекта
От ВМРО и „Атака” обявиха, че няма да подкрепят ГЕРБ и ще гласуват против предложението
Платформата протестира срещу бъдещия закон за авторското право в онлайн средата
Корнелия Нинова споделяла идеите на Джоузеф Стиглиц
Дванайсет момчета може да прекарат месеци блокирани в пещера в Тайланд (видео)
СТАТИСТИКИ
Общо 447,896,053
Активни 250
Страници 32,933
За един ден 1,302,066

НАКРАТКО

Студ от -4 градуса

и потенциален снеговалеж са прогнозите за времето за събота към 18 ч., когато ще започне дербито "Левски" - ЦСКА. От "синия" клуб признаха, че не очакват стадион "Георги Аспарухов" да се напълни, и изтъкнаха именно лошото време като причина за това. Изпълнителният директор на "Левски" Константин Баждеков заяви, че прогнозите му са за максимум 17 000 зрители.



Последното

попълнение на "Левски" Жанвион Юлу-Матондо спази обещанието си и се върна навреме в София, за да се включи от вчера в тренировките на отбора. Той се прибра за 3 дни в Белгия след лагера в Кипър.



Преминалият

от ЦСКА в "Рапид" (Букурещ) Павел Виданов призна, че в българския футбол има големи проблеми. "Мисля, че румънското първенство е по-силното от двете. Не с много, но все пак има разлика", каза още защитникът при подписването си.



9 нови играчи

ще картотекира днес "Локо" (Пд) за пролетния сезон. Това са Любомир Витанов, Янко Сандански, Йордан Тодоров, аржентинецът Хуан Бариентос, португалецът Сержиньо, нигериецът Патрик Огунсото, сърбите Боян Дойкич и Ненад Лукич и французинът Димитри Дюран. Последният подписа вчера договор до лятото с опция за подновяване. Лукич пък ще играе засега за юношеската формация. Засега словенецът Яка Щромайер продължава пробите си в "Локо". Защитникът на пловдивчани Валери Георгиев пък е аут за 1 месец заради травма в лявото коляно.
1
639
Дай мнение по статията
СЕГА Форум - Мнения: 
1
 Видими 
22 Февруари 2011 09:21
Студ от -4 градуса

и потенциален снеговалеж са прогнозите за времето за събота към 18 ч., когато ще започне дербито "Левски" - ЦСКА

Какъв студ - това направо си е пролет.
Дай мнение по статията
Всички права запазени. Възпроизвеждането на цели или части от текста или изображенията става след изрично писмено разрешение на СЕГА АД