:: Разглеждате вестника като анонимен.
Потребител:
Парола:
Запомни моята идентификация
Регистрация | Забравена парола
Чува се само гласът на енергийните дружества, допълни омбудсманът
Манолова даде петдневен ултиматум на работодателите да предвижат проекта
От ВМРО и „Атака” обявиха, че няма да подкрепят ГЕРБ и ще гласуват против предложението
Платформата протестира срещу бъдещия закон за авторското право в онлайн средата
Корнелия Нинова споделяла идеите на Джоузеф Стиглиц
Дванайсет момчета може да прекарат месеци блокирани в пещера в Тайланд (видео)
СТАТИСТИКИ
Общо 447,840,164
Активни 411
Страници 18,108
За един ден 1,302,066
КУРИОЗ

70-годишен японец се класира за Лондон '12

Японецът Хироши Хокецу сътвори спортен куриоз, след като завоюва квота за Лондон '12. Ездачът, който на 28 март ще навърши 71 г., спечели състезание по обездка във Франция. Хокецу, който живее в Германия, се превърна в най-стария японски олимпиец още в Пекин '08. Все още не е ясно дали той ще използва квотата, тъй като японската федерация обяви, че ще решава тепърва този въпрос.

Най-възрастният олимпиец в историята е стрелецът Оскар Сван. Шведът е на 72 г. и 280 дни в Антверп '20, когато взима 6-ото си олимпийско отличие - сребърно.
1
931
Дай мнение по статията
СЕГА Форум - Мнения: 
1
 Видими 
05 Март 2012 09:48
Хайде за ездача го тазбирам, но за стрелеца идея си няма какво зрение трябва да е имал на тези години!?!
Дай мнение по статията
Всички права запазени. Възпроизвеждането на цели или части от текста или изображенията става след изрично писмено разрешение на СЕГА АД