Националът Станислав Манолев изрази желанието си да напусне ПСВ "Айндховен". Пред радио "Дарик" той заяви, че след края на сезона ще обяви решението си, но вече е ясно, че бъдещето му няма да е свързано с Холандия.
"Крайно време е да сменя обстановката. Говорил съм с изпълнителния директор Марсел Брандс, но ще изчакаме края на сезона, преди да предприемем по-конкретни стъпки в тази насока", коментира Манолев. Той разкри, че договорът му с ПСВ наистина е подновен за още 2 сезона, но клубът е сторил това едностранно, възползвайки се от клауза.
Временният треньор на ПСВ "Айндховен" Филип Коку очевидно игнорира българина, като го оставя резерва в последните 4 двубоя, включително и на финала за националната купа срещу "Хераклес" (3:0). Интерес към Манолев има от английски, испански и италиански клубове.











