|
| Туш!!! |
да яхнеш протеста
иихууууу
всъшност
да го обяздиш за две минути
| Общо | 447,854,434 |
| Активни | 200 |
| Страници | 32,378 |
| За един ден | 1,302,066 |
|
24 Февруари 2013 23:57
Уважаеми Формци,
С прискърбие, загубихме няколко персонажа, които ни показваше Майстора в по-различен ракурс! Амин! ![]() |
|
25 Февруари 2013 08:42
Спокойно.. Бойко и Цвъко ще присъстват и в следващия Парламент, вероятно като опозиция. Виж, за Пицко не знам. И за бай Иван Костов хич не съм сигурен. Надявам се и слузестия Яне да го няма.
|
|
25 Февруари 2013 09:11
САМО АКО спазвахте мъъъничко поне правописа и препинателните знаци, колеги - щеше да е възможно човек да разбере И какво кавате???
Кой? Кога? Къде и какво? И КОГО да обезглавяваме овалян в пера и др.??? - народа или президента - уважаеми сънародници? По улиците може да се пада до низко ниво, но поне по компютрите бъдете членоразделни?! Говоря единствено за правописа - нищо двусмислено. Просто не се разбира казаното... М. |