:: Разглеждате вестника като анонимен.
Потребител:
Парола:
Запомни моята идентификация
Регистрация | Забравена парола
Чува се само гласът на енергийните дружества, допълни омбудсманът
Манолова даде петдневен ултиматум на работодателите да предвижат проекта
От ВМРО и „Атака” обявиха, че няма да подкрепят ГЕРБ и ще гласуват против предложението
Платформата протестира срещу бъдещия закон за авторското право в онлайн средата
Корнелия Нинова споделяла идеите на Джоузеф Стиглиц
Дванайсет момчета може да прекарат месеци блокирани в пещера в Тайланд (видео)
СТАТИСТИКИ
Общо 438,414,386
Активни 122
Страници 11,371
За един ден 1,302,066

Кино


В София
Синема сити Парадайз
Игрите на глада: Възпламеняване, 12:20 (днес и утре), 17:15, 21:50, Съветникът, 14:10, 21:10, Замръзналото кралство, 3D: 11:00 (днес и утре), 13:10, 15:20, 17:30, 19:40, 2D: 12:00, 14:20, 16:30, 18:40, 21:00, 47 ронини, 3D 4DX: 12:40 (днес и утре), 15:00, 20:30, 22:50, 3D: 11:20 (днес и утре) , 13:40, 16:00, 17:00, 18:20, 19:30, 21:50, Кой е баща ни? 14:50, В света на динозаврите, 11:30 (днес и утре), 13:30, 18:15, Син жасмин, 16:40, Тайният живот на Уолтър Мити, 13:30, 15:50, 20:10, 22:30, Отбранителна линия, 13:50, 17:40, 19:50, 22:00, Бойни старчета, 13:20, 15:40, 18:00, 20:20, 22:40, Спасяването на Мистър Банкс, 12:10 (днес и утре), 14:40, 17:10, 19:40, 22:10, Хобит: Пущинакът на Смог HFR 3D: 13:00, 16:10, 19:20, 22:30, 3D 4DX: 17:20, 3D: 11:40 (днес и утре), 13:45, 15:20, 16:50, 18:30, 20:00, 20:50, 21:40, Нико 2, 3D: 11:50, 2D: 16:00, Вила "Роза", 18:50


Синема сити
Тор: Светът на мрака, 21:50, Игрите на глада: Възпламеняване, 13:30, 18:10, Замръзналото кралство, 3D: 11:00 (днес и утре), 13:10, 15:20, 17:30, 19:40, 2D: 12:00 (днес и утре), 14:10, 16:20, 18:30, 20:40, Хобит: Пущинакът на Смог, 3D: 11:10, 12:20, 14:15, 15:30, 17:20, 18:00, 18:50, 20:30, 21:10, 22:00, HFR 3D: 13:00, 16:10, 19:20, 22:30 3D: 11:20, 12:10, 14:30, 15:20, 17:40, 18:30, 20:50, 21:40, 18:10, 47 ронини, 3D: 11:50 (днес и утре), 13:10, 14:20, 15:30, 16:40, 17:50, 19:00, 20:10, 21:20, 22:30, Кой е баща ни?, 15:00, В света на динозаврите, 12:30 (днес и утре), 14:20, 16:10, Син жасмин, 13:00, Тайният живот на Уолтър Мити, 14:50, 19:15, 21:40, Отбранителна линия, 12:40 (днес и утре), 17:10, Последният пенсионерски запой, 17:10, 19:20, 21:30, Бойни старчета, 13:00, 15:15, 17:40, 20:00, 22:20, Спасяването на мистър Банкс, 12:00 (днес и утре), 14:30, 17:00, 19:30, 22:00, Нико 2, 3D: 11:30, 2D: 16:20, Вила "Роза", 21:00

IMAX
Хобит: Пущинакът на Смог, 13:20, 16:30, 19:40, 22:45

Арена Deluxe BulgariaMall
5D: Дракула, 11:30, 12:15, 13:00, 13:45, 14:30, 15:15, 16:00, 16:45, 17:30, 18:15, 19:00, 19:45, 20:30, 21:15, 22:00, 22:45, Какво става с полюса, 11:00, 11:45, 12:30, 13:15, 14:00, 14:45, 15:30, 16:15, 17:00, 17:45, 18:30, 19:15, 20:00, 20:45, 21:30, 22:15, Снежна гонка, 11:20, 12:05, 12:50, 13:35, 14:20, 15:05, 15:50, 16:35, 17:20, 18:05, 18:50, 19:35, 20:20, 21:05, 21:50, 22:35
И още: 47 ронини, 11:20, 12:30, 13:45, 15:00, 17:30, 18:45, 20:00, 21:10, 22:30, Бойни старчета, 11:50, 14:10, 16:30, 19:00, 21:30, В света на динозаврите, 11:00, 12:50, 14:45, Замръзналото кралство, 11:15, 13:30, Спасяването на мистър Банкс, 11:40, 14:15, 16:50, 19:20, 21:50, Тайният живот на Уолтър Мити, 15:45, 18:10, 20:30, 22:50, Хобит: Пущинакът на Смог, HFR 3D: 15:20, 18:30, 21:40, 3D: 12:10, 16:40, 19:50, 23:00

Арена The Mall
47 ронини, 11:50, 13:00, 14:20, 15:30, 16:50, 18:00, 19:20, 20:30, 21:50, 23:00, Бойни старчета, 11:40, 14:00, 16:40, 19:00, 21:20, В света на динозаврите, 12:10, 14:10, 16:10, 18:20, 20:15, Вила "Роза", 21:30, Замръзналото кралство, 11:10, 12:30, 14:45, 17:00, 19:15, Отбранителна линия, 13:10, 17:40, Последният пенсионерски запой, 13:50, 16:20, 18:40, 20:50, 23:10, Спасяването на мистър Банкс, 12:20, 15:00, 17:30, 20:00, 22:30, Тайният живот на Уолтър Мити, 15:20, 19:50, 22:20, Хобит: Пущинакът на Смог, HFR 3D: 11:30, 14:40, 17:50, 21:00, 3D: 13:20, 16:30, 19:40, 22:50


Арена Младост и Запад
47 ронини, 11:15, 12:30, 13:45, 16:15, 18:45, 21:15, Бойни старчета, 12:10, 14:30, 17:10, 19:30, 21:50, В света на динозаврите, 11:00, 11:50, 12:50, 13:50, 14:50, 15:50, 16:45, 17:45, 18:40, 20:50, Вила "Роза", 13:40, 16:10, 21:20, Замръзналото кралство, 12:20, 14:40, 17:00, 19:20, 21:40, Игрите на глада: Възпламеняване, 13:00, 16:00, 21:10, Капитан Филипс, 21:20, Кой е баща ни?, 19:00, Отбранителна линия, 12:00, 14:10, 15:00, 16:20, 17:30, 18:30, 20:00, 20:40, 22:50, Последният пенсионерски запой, 13:20, 15:30, 17:40, 19:50, 22:00, Син жасмин, 12:40, 14:45, 16:50, 19:10, Спасяването на мистър Банкс, 12:40, 15:10, 17:45, 20:20, 23:00, Съветникът 18:50, Тайният живот на Уолтър Мити, 12:50, 15:20, 17:50, 20:10, 22:40, Хобит: Пущинакът на Смог, HFR 3D: 11:00, 12:00, 14:10, 15:10, 17:20, 18:30, 20:30, 3D: 19:40, 22:50

Дом на киното
Син жасмин, 19:00, понеделник 19:00, вторник 13:00 и 21:00, Спасяването на мистър Банкс, днес 19:00, утре 15:00, понеделник 13:00, вторник 18:30, сряда 14:00, четвъртък 20:00, Гравитация, сряда 21:00, утре 19:30, четвъртък 13:00, Истинският Люин Дейвис, днес 17:00, С пълна газ, днес и понеделник 21:00, Филомена, днес 15:00, утре 17:30, вторник 17:00, четвъртък 15:00, Епизод от живота на събирача на желязо, вторник 15:00, сряда 16:30, Преди полунощ, четвъртък 17:00, Капитан филипс, утре 21:00, Ловът, понеделник 17:00, сряда 12:00, четвъртък 17:00, Под повърхността, четвъртък 19:00, Хот Док: Неохотният революционер, сряда 18.00,
Детско кино: Турбо, днес 11:00, утре 13:00, Круд, днес 13:00, утре 11:00,

Филмотечно кино Одеон
днес: 11.45 Класическибългарски анимации 1960-1983, 13.45 Киномански изкушения: Ново кино "Парадизо", 16.00 In memoriam: Питър О'Тул: Лъвът през зимата, 18.30 Квартет, 20:30 Филомена, утре: 12.30 Класически български анимации 1960-1983, 14.30 In memoriam: Питър О'Тул: Лорънс Арабски, 18.30 Филомена, 20.30 Син жасмин, понеделник: 12.15 Филомена, 14.15 Стефан Мавродиев на 70: Щурец в ухото, 16.00 Квартет, 18.00 In memoriam: Питър О'Тул: Лъвът през зимата, 20.30 Чичо Тони, Тримата глупаци и ДС, вторник: 12:30, Квартет, 14.30 Стефан Мавродиев на 70: Среща на силите, 16.30 Филомена, 18.30 Вселената Саура: Кармен, 20.30 Син жасмин, сряда: 12.30 Син жасмин, 14.30 Стефан Мавродиев на 70: 24 часа дъжд, 16.15 Квартет, 18.15 Киномански изкушения: Ново кино "Парадизо", 20.30 Филомена, четвъртък: 13.00 Чичо Тони, Тримата глупаци и ДС, 14.45 Стефан Мавродиев на 70: Зелените поля, 16.30 Филомена, 18.30 Музиката: Пинк Флойд, 20.30 Син жасмин

В Пловдив
Арена Фламинго
Фламинго
47 ронини, 12:20, 14:40, 17:00, 19:20, 21:40, Бойни старчета, 16:20, 18:45, 21:00, В света на динозаврите, 12:40, 14:30, Замръзналото кралство, 11:00, 13:10, Тайният живот на Уолтър Мити, 15:30, 17:45, 20:00, 22:15, Хобит: Пущинакът на Смог, HFR 3D: 12:00, 15:00, 18:15, 21:15

Във Варна
Арена гранд мол
47 ронини, 11:30, 14:00, 16:30, 19:00, 20:00, 21:30, 22:30, Бойни старчета, 11:15, 13:30, 15:45, 18:10, 20:45, 23:00, В света на динозаврите, 12:50, 14:45, 16:50, 18:40, Замръзналото кралство, 11:00, 13:15, 15:30, 17:45, Игрите на глада: Възпламеняване, 16:40, Кой е баща ни?, 19:30, Отбранителна линия, 20:30, 22:40, Последният пенсионерски зцапой, 13:00, 15:10, 17:20, 21:45, Спасяването на мистър Банкс, 13:20, 16:00, 18:30, 21:00, Тайният живот на Уолтър Мити, 12:00, 14:20, 19:40, 22:10, Хобит: Пущинакът на Смог, 3D: 12:30, 15:40, 18:50, 22:00

Арена мол
47 ронини, 13:00, 15:30, 18:00, 20:30, 21:45, 23:00, Бойни старчета, 11:40, 14:00, 16:20, 18:40, 21:00, В света на динозаврите, 11:00, 12:50, 14:40, 16:30, 18:20, Вила "Роза", 12:00, 14:30, 17:00, 22:00, Замръзналото кралство, 12:30, 14:50, 17:15, 19:30, Игрите на глада: Възпламеняване, 12:20, 15:15, 18:15, Отбранителна линия, 19:45, Спасяването на мистър Банкс, 12:30, 15:00, 17:30, 20:00, 22:30, Тайният живот на Уолтър Мити, 20:15, 21:15, 22:40, Хобит: Пущинакът на Смог, 12:40, 15:50, 19:00, 22:15

В Бургас
Синема сити
Игрите на глада: Възпламеняване, 14:40, Съветникът, 21:00, Замръзналото кралство, 3D: 11:20 (днес и утре), 13:40, 15:50, 3D: 12:20 (днес и утре), 14:30, 16:40, 18:50, 47 ронини, 11:50 (днес и утре) , 13:10 (днес и утре), 14:20, 15:30, 16:40, 17:50, 19:00, 20:10, 21:20, 22:30, В света на динозаврите, 13:20, 15:10, 17:10, 19:10, Тайният живот на Уолтър Мити, 18:10, 20:40, Отбранителна линия, 12:30 (днес и утре), 21:50, Последният пенсионерски запой, 17:30, 19:40, Бойни старчета, 13:00, 15:20, 17:40, 20:00, 22:20, Спасяването на Мистър Банкс, 14:30, 17:00, 19:30, 22:00, Хобит: Пущинакът на Смог 3D: 11:00 (днес и утре), 12:30 (днес и утре), 14:10, 15:40, 17:20, 18:45, 20:30, 21:10, 22:00, Нико 2 3D: 11:40

В Русе
Синема сити
Игрите на глада: Възпламеняване, 18:10, Замръзналото кралство, 3D: 11:00 (днес и утре), 13:10 (днес и утре), 15:20, 2D: 12:10 (днес и утре), 14:20, 16:30, 18:40, 47 ронини, 12:00 (днес и утре), 13:00 (днес и утре), 14:20, 15:30, 16:40, 17:50, 19:00, 20:10, 21:20, 22:30, Кой е баща ни, 20:50, В света на динозаврите, 12:40 (днес и утре), 14:30, 16:20, Тайният живот на Уолтър Мити, 17:30, 19:50, Отбранителна линия, 17:15, 22:10, Последният пенсионерски запой, 15:00, 19:20, 21:30, Бойни старчета, 15:20, 17:40, 20:00, 22:20, Спасяването на мистър Банкс, 11:40 (днес и утре), 14:10, 16:40, 19:10, 21:40, Хобит: Пущинакът на Смог 3D: 12:30 (днес и утре), 14:00, 15:40, 17:10, 18:50, 20:20, 21:10, 22:00, Нико 2, 3D: 11:20 (днес и утре), 2D: 13:20 (днес и утре),

В Стара Загора
Синема сити
Игрите на глада: Възпламеняване, 14:10, Замръзналото кралство, 11:00 (днес и утре), 13:10, 15:20, 17:30, 19:50, 47 ронини, 13:00, 15:30, 17:50, 20:10, 22:30, Кой е баща ни?, 12:00 (днес и утре), В света на динозаврите, 11:30 (днес и утре), 13:20, 15:10, Тайният живот на Уолтър Мити, 17:00, 19:20, Отбранителна линия, 19:10, 22:00, Последният пенсионерски запой, 17:00, 21:20, Бойни старчета, 12:30 (днес и утре), 14:50, 17:10, 19:30, 21:50, Спасяването на Мистър Банкс 13:30, 16:00, 18:30, 21:00, Хобит: Пущинакът на Смог 3D: 11:20 (днес и утре), 14:30, 17:40, 20:50, 21:40, Нико 2, 11:50 (днес и утре)

Арена парк мол
47 ронини, 11:50 (днес и утре) , 14:15, 17:00, 19:30, 22:00, Бойни старчета, 11:40 (днес и утре), 14:00, 16:20, 18:40, 21:00, В света на динозаврите, 12:30 (днес и утре), 14:30, 16:30, 18:30, Замръзналото кралство, 11:00 (днес и утре), 13:15, 15:30, 17:45, Отбранителна линия, 20:30, 22:40, Спасяването на мистър Банкс, 11:15 (днес и утре), 13:45, 16:30, 19:00, 21:30, Тайният живот на Уолтър Мити, 20:20,22:20, Хобит: Пущинакът на Смог HFR 3D: 11:30 (днес и утре), 14:50, 18:00, 21:15

В Плевен
Арена
47 ронини, 13:20, 21:00, Бойни старчета, 18:45, В света на динозаврите, 11:30, Хобит: Пущинакът на Смог 3D: 15:40

Във Велико Търново
Арена мол
47 ронини, 12:15, 15:00, 17:30, 20:00, 22:30, Бойни старчета, 18:20, 20:45, В света на динозаврите, 11:00, 12:50, 14:40, 16:30, Замръзналото кралство, 11:15, 13:30, Хобит: Пущинакът на Смог 3D: 15:40, 18:45, 21:50

В Смолян
Арена
47 ронини, 13:20, 21:00, Бойни старчета, 18:45, В света на динозаврите, 11:30 (днес и утре), Хобит: Пущинакът на Смог 3D: 15:40

869
Всички права запазени. Възпроизвеждането на цели или части от текста или изображенията става след изрично писмено разрешение на СЕГА АД