:: Разглеждате вестника като анонимен.
Потребител:
Парола:
Запомни моята идентификация
Регистрация | Забравена парола
Чува се само гласът на енергийните дружества, допълни омбудсманът
Манолова даде петдневен ултиматум на работодателите да предвижат проекта
От ВМРО и „Атака” обявиха, че няма да подкрепят ГЕРБ и ще гласуват против предложението
Платформата протестира срещу бъдещия закон за авторското право в онлайн средата
Корнелия Нинова споделяла идеите на Джоузеф Стиглиц
Дванайсет момчета може да прекарат месеци блокирани в пещера в Тайланд (видео)
СТАТИСТИКИ
Общо 429,060,042
Активни 76
Страници 6,152
За един ден 1,302,066

Кино

В София
Синема сити Парадайз
Падингтън, 12:30 (днес и утре), 14:40, 16:40, 18:40, Уинкс: Мистерия от дълбините, 11:30 (днес и утре), 13:20, Хакер, 16:40, 19:15, 21:50, Героичната шесторка, 3D: 12:00 (днес и утре), 14:10, 16:20, 18:30, 20:50, 2D: 11:00 (днес и утре), 13:10, 15:20, 17:30, Жената в черно 2: Ангел на смъртта, 14:20, 16:20, 18:20, 20:30, 22:30, Жокерът, 12:15 (днес и утре), 14:10, 16:10, 18:10, 20:20, 22:20, Ексклузивна предпремиерна прожекция: Ladies Night: Петдесет нюанса сиво, сряда 19:15, "Кум под наем" ООД, 15:40, 17:50, 20:00, 22:10, Теорията на всичко, 14:30, 17:00, 19:30, 22:00, Астерикс: Имението на боговете, 11:10 (днес и утре), 13:00, Хобит: Битката на петте армии, 12:50 (днес и утре), Смъртоносен порок, 21:00, Мордекай, 15:10, 17:20, 19:40, 21:50, Интерстелар, 13:30, Седмият син, 12:20 (днес и утре), 14:50, 19:10, 21:20, Овцата Шон, 10:30 (само днес), 11:10 (само днес), 13:00, 15:00, 17:10, 19:10, Пингвините от Мадагаскар, 11:20 (днес и утре), Твърде лично 3, 11:50 (днес и утре), 19:50, 22:00, Пътят на Юпитер, 11:30 (днес и утре), 14:00, 16:30, 19:00, 21:30, Игра на кодове, 12:10 (днес и утре), 17:00, 19:20, 21:40, Ани, 14:30, 16:50, 20:40


Синема сити
Астерикс: Имението на боговете, 12:10 (днес и утре), Твърде лично 3, 17:15, 21:10, Седмият син, 12:00 (днес и утре), 16:40, 18:45, 21:50, Жената в черно 2: Ангел на смъртта, 14:30, 16:30, 18:30, 20:30, 22:30, Пингвините от Мадагаскар, 12:30 (днес и утре), Мордекай, 13:20, 15:30, 17:40, 19:50, 22:00, Ексклузивна предпремиерна прожекция: Ladies Night: Петдесет нюанса сиво, сряда 19:15, Пътят на Юпитер, 11:10 (днес и утре), 13:40, 16:15, 19:00, 21:30, Игра на кодове, 12:10 (днес и утре), 16:50, 19:10, 21:30, Героичната шесторка, 3D: 11:00 (днес и утре), 13:10, 15:20, 17:30, 19:40, 2D: 12:00 (днес и утре), 14:10, 16:20, Вдън горите, 14:00, Изход: Богове и царе, 20:50, Уинкс: Мистерия от дълбините, 11:30 (днес и утре), Хобит: Битката на петте армии, 21:00, "Кум под наем" ООД, 15:10, 19:30, 21:40, Теорията на всичко, 11:50 (днес и утре), 14:20, 16:50, 19:20, 21:45, Ани, 14:30, 18:40, Хакер, 12:20 (днес и утре), 18:30, 21:20, Жокерът, 14:15, 16:10, 18:15, 20:15, 22:20, Овцата Шон, 10:30 (само днес), 11:10 (само днес), 13:00, 15:00, 17:00, 18:50, Падингтън, 12:40 (днес и утре), 14:40, 16:40
Директно от Лондонския кралски театър: Джон, сряда 19:00

IMAX
Пътят на Юпитер, 12:30 (днес и утре), 15:00, 17:30, 20:00, 22:40



Арена De luxe Bulgaria Mall
5D Гробницата на фараона, 11:20, 12:15, 13:10, 14:05, 15:00, 15:55, 16:50, 17:45, 18:40, 19:35, 20:30, 21:25, Дракула, 11:30, 12:25, 13:20, 14:15, 15:10, 16:05, 17:00, 17:55, 18:50, 19:45, 20:40, 21:35, Какво става с полюса, 11:00, 11:45, 12:50, 13:35, 14:40, 15:25, 16:30, 17:15, 18:20, 19:05, 20:10, 20:55, Свърталище на духове, 12:05, 12:40, 13:55, 14:30, 15:45, 16:20, 17:35, 18:10, 19:25, 20:00, 21:15, 21:50,

И още: Ани, 16:50, Героичната шесторка, 11:30, 13:50, 16:15, 18:40, Жокерът, 13:20, 15:45, 17:45, 20:00, 22:15, Игра на кодове, 19:10, 21:00, "Кум под наем" ООД, 22:10, Мордекай, 14:40, 19:45, Овцата Шон, 11:00, 13:00, 15:00, 17:10, Падингтън, 12:30, Пътят на Юпитер, 11:30, 12:45, 14:10, 15:30, 16:45, 18:10, 19:20, 20:45, 22:00, Седмият син, 12:10, 21:30, Теорията на всичко, 14:20, 19:15, 21:45, Хакер, ,17:00


Арена The Mall
Ани, 11:40, 14:20, 16:50, 19:15, Героичната шесторка, 11:00, 12:30, 13:30, 14:45, 15:50, 17:15, 19:30, 21:45, Жената в черно 2: Ангел на смъртта, 22:00, Жокерът, 11:40, 13:40, 15:40, 17:40, 19:40, 21:45, Игра на кодове, 15:10, 17:30, 20:10, "Кум под наем" ООД, 16:10, 18:20, 20:30, 22:40, Мордекай, 19:45, 22:30, Овцата Шон, 11:45, 13:45, 15:45, 17:45, Падингтън, 12:00, 14:00, Пътят на Юпитер, 11:30, 12:45, 14:10, 15:30, 16:45, 18:10, 19:20, 20:45, 22:00, Седмият син, 13:00, 18:00, 22:30, Твърде лично 3, 21:40, Теорията на всичко, 11:15, 13:45, 16:15, 18:45, 21:15, Хакер, 19:50,

Арена Запад
Балет от Кралската опера в Лондон: Алиса в Страната на чудесата, сряда 19:00,
Ани, 11:40, 14:10, 16:45, 19:20, Героичната шесторка, 11:30, 12:30, 13:45, 14:45, 16:00, 17:00, 18:15, 19:15, 21:30, Жената в черно 2: Ангел на смъртта, 12:00, 14:00, 16:10, 18:15, 20:20, 22:30, Жокерът, 12:30, 14:30, 16:30, 18:30, 20:40, 22:40, Игра на кодове, 16:15, 18:40, Изход: Богове и царе, 21:00, "Кум под наем" ООД, 13:20, 15:40, 17:50, 20:00, 22:20, Мордекай, 21:50, 22:30, Овцата Шон, 11:30, 13:30, 15:30, 17:30, 19:30, Падингтън, 12:45, 15:00, 17:15, Пингвините от Мадагаскар, 11:00, 15:45, Пътят на Юпитер, 12:00, 13:30, 14:40, 16:00, 17:20, 18:40, 20:00, 21:15, 22:30, Седмият син, 13:45, 16:20, 18:45, 21:00, Смъртоносен порок, 19:40, Твърде лично 3, 21:45, Теорията на всичко, 13:00, 20:20, 22:45, Хакер, 17:45, 21:30, Хобит: Битката на петте армии, 13:20, 20:30


Арена Младост
Балет от Кралската опера в Лондон: Алиса в Страната на чудесата, сряда 19:00,
Ани, 13:50, 16:30, 19:00, Астерикс: Имението на боговете, 13:15, Героичната шесторка, 11:20, 13:45, 16:15, 18:40, 21:00, Жената в черно 2: Ангел на смъртта, 12:00, 14:10, 16:15, 18:20, 20:30, 22:40, Жокерът, 13:30, 15:40, 17:45, 20:00, 22:00, Игра на кодове, 18:00, 20:20, 22:45, Изход: Богове и царе, 12:10, 18:20, 21:30, Интерстелар, 15:15, 18:30, 21:45, "Кум под наем" ООД, 17:00, 19:10, 21:20, Мордекай, 19:40, 22:00, Нощ в музея: Тайната на гробницата, 12:30, 14:45, Овцата Шон, 11:30, 13:30, 15:30, 17:40, 19:45, Падингтън, 12:45, 14:45, 16:45, Пингвините от Мадагаскар, 11:45, 13:45, 15:50, Пътят на Юпитер, IMAX: 12:00, 14:45, 17:20, 20:00, 22:30, 3D: 13:20, 16:00, 18:45, 21:20, Седмият син, 13:10, 15:30, 17:45, 20:10, 22:20, Смъртоносен порок, 21:30, 22:30, Снежната кралица, 11:00, 12:45, 14:30, 16:15, 18:00, Твърде лично 3, 21:45, Теорията на всичко, 12:20, 14:50, 17:20, 19:50, 22:20, Хакер, 19:00, 21:45, Хобит: Битката на петте армии, 15:15

Дом на киното
Премиера: Kазанова вариации, вторник 14.30 и 21.00, сряда 16.30,
70 години от Народния съд: Димитър Шишманов. За размишление, понеделник 17.00, четвъртък 15.30,
Документално кино: Под открито небе, четвъртък 16.30
Съвременно китайско кино: днес 16.00 Изглежда красиво, утре 16.00 Спокойните камъни Мани, от 18.30: днес: Цин Хун, утре: Къкъсили, вторник: Голямото земетресение в Таншан, сряда: Най-обичното, четвъртък: Догадките на Ли Ми
София филм фест за учащи: Географът си пропи глобуса, понеделник 18.30
Ако сте пропуснали: Истинският Сен Лоран, четвъртък 20.30, Срещи на сляпо, сряда 14.30, понеделник, 21.00, Магия в полунощ, днес 21.00, понеделник 15.00, сряда 20.30, четвъртък 13.30, Госпожица Юлия, понеделник 12.30
Извънредна прожекция: Future Shorts 2015, утре 20.30
На пчелите с любов: Повече от мед, вторник 16.30
Кино бонбон: Овцата Шон, днес 12.30 и 14.30, утре 10.30 и 12.30, Падингтън, днес 10.30, утре 14.30

Филмотечно кино Одеон
днес: 11.00Падингтън, 12.45 Снежната кралица, 14.15 Кес, 16.15 100 години българско кино: Николай Павлович, 1954 г. Това се случи на улицата, 1956 г., 18.15 Госпожица Юлия, 20.30 Казанова вариации, утре: 11.00 Снежната кралица, 12.30 Падингтън, 14.15 Страх и любов, 16.30 100 години българско кино: Родопска архитектура, Ребро Адамово, 18.30 Казанова вариации, 20.45 Съдилището, понеделник: 14.15 Съдилището, 16.15 100 години българско кино: Две победи, 18.15 100 години българско кино: Героите на Шипка, 20.45 Магия в полунощ, вторник: 14.30 Магия в полунощ, 16.30 100 години българско кино: Земя, 18.30 Мия Фароу на 70 години: Пурпурната роза от Кайро, 20.00 Истинският Сен Лоран, сряда: 13.30 Истинският Сен Лоран, 16.15 100 години българско кино: Тайната вечеря на Седмаците, 18.30 Национална информационна кампания "На пчелите с любов": Повече от мед, 20.30 Невидимата жена, четвъртък: 14.15 Казанова вариации, 16.30 100 години българско кино: Боянският майстор, 18.30 Мия Фароу на 70 години: Дани Роуз от Бродуей, 20.15 Госпожица Юлия,


В Пловдив
Синема сити
Ladies Night: Петдесет нюанса сиво, само в сряда 19:15, Игра на кодове, 19:10, Седмият син, 13:40, 17:50, 21:50, "Кум под наем" ООД, 15:45, 20:00, 22:10, Теорията на всичко, 14:20, 18:50, 21:20, Жокерът, 12:10 (днес и утре), 14:15, 16:10, 18:10, 20:20, 22:20, Пътят на Юпитер, 11:30 (днес и утре), 12:40, 14:00, 15:10, 16:30, 17:40, 19:00, 20:10, 21:30, 22:40, Твърде лично 3, 13:00, 17:10, 21:40, Астерикс: Имението на боговете, 12:30 (днес и утре), Ани, 12:30 (днес и утре), 14:50, 19:20, Героичната шесторка 3D: 11:00 (днес и утре), 13:10, 15:20, 19:40, 2D: 12:00 (днес и утре), 14:10, 17:30, Смъртоносен порок, 21:00, Пингвините от Мадагаскар, 11:40 (днес и утре), Падингтън, 12:20 (днес и утре), 16:50, Жената в черно 2: Ангел на смъртта, 14:30, 16:30, 18:30, 20:30, 22:30, Овцата Шон, 10:30 (само днес), 11:20 (днес и утре), 13:20, 15:10, 17:10, 19:10Уинкс: Мистерия от дълбините, 11:10 (днес и утре), Хакер, 16:20, 21:30, Мордекай, 15:30, 17:40, 19:50, 22:00


Във Варна
Гранд мол
Балет от Кралската опера в Лондон: Алиса в Страната на чудесата, сряда 19:00,
Героичната шесторка, 11:30, 13:45, 16:00, 18:15, 20:30, Жокерът, 13:40, 15:40, 17:40, 19:45, 21:45, Игра на кодове, 18:40, "Кум под наем" ООД, 12:10, 14:20, 16:30, 21:00, Мордекай, 16:45, 19:10, 21:30, Падингтън, 11:00, 11:40, 13:10, 15:10, Пътят на Юпитер, 12:00, 13:20, 14:40, 16:10, 17:20, 18:45, 20:00, 21:20, 22:30, Седмият син, 12:40, 15:00, 17:15, 19:30, 22:00, Хакер, 17:10, 19:45, 22:20, Хобит: Битката на петте армии, 13:45

Арена мол
Ани, 13:25, 16:00, 18:45, Героичната шесторка, 12:00, 14:15, 16:40, Жената в черно 2: Ангел на смъртта, 14:00, 16:10, 18:20, 20:30, 22:40, Изход: Богове и царе, 21:10, "Кум под наем" ООД, 15:45, 18:00, 20:10, 22:20, Овцата Шон, 11:00, 13:00, 15:00, 17:00, 19:00, Падингтън, 11:20, 13:20, Пингвините от Мадагаскар, 11:30, 13:40, Пътят на Юпитер, 11:30, 14:10, 16:45, 19:20, 22:00, Седмият син, 15:20, 17:30, Смъртоносен порок, 19:00, Твърде лично 3, 19:40, 21:30, 21:50, Теорията на всичко, 12:30, 15:10, 17:45, 20:15, Хакер

В Бургас
Синема сити
Ladies Night: Петдесет нюанса сиво, само в сряда 19:15, Смъртоносен порок, 22:00, Пътят на Юпитер, 11:10 (днес и утре), 12:30, 13:40, 15:00, 16:10, 17:30, 18:40, 20:00, 21:10, 22:30, Овцата Шон, 10:30 (само днес), 11:10 (само утре), 13:00, 14:50, 16:50, 18:50, Пингвините от Мадагаскар, 11:40 (днес и утре), Твърде лично 3, 12:00 (днес и утре), 20:40, Мордекай, 14:50, 19:10, Падингтън, 13:20, 17:50, Жената в черно 2: Ангел на смъртта, 13:50, 16:00, 18:00, 20:10, 22:10, Героичната шесторка, 3D: 12:00 (днес и утре), 13:10, 14:10, 16:20, 17:30, 19:40, 2D: 11:00 (днес и утре), 15:20, Седмият син, 12:40 (днес и утре), 17:00, 21:50, Ани, 14:30, 19:00, Игра на кодове, 21:00, Жокерът, 14:15, 16:20, 18:20, 20:20, 22:20, Астерикс: Имението на боговете, 11:20 (днес и утре), "Кум под наем" ООД, 16:50, 19:50, Теорията на всичко, 15:20, 18:30, 21:20, Хакер, 21:30, Уинкс: Мистерия от дълбините, 12:20 (днес и утре)


В Русе
Синема сити
Ladies Night: Петдесет нюанса сиво, само в сряда 19:15, Героичната шесторка, 3D: 12:00 (днес и утре), 14:15, 16:30, 18:45, 2D: 11:00 (днес и утре), 13:15, 15:30, Уинкс: Мистерия от дълбините, 11:40 (днес и утре), Хакер, 18:15, 21:00, Игра на кодове, 20:50, Пингвините от Мадагаскар, 12:20 (днес и утре), Твърде лично 3, 12:10 (днес и утре), 19:40, 21:50, Теорията на всичко, 14:10, 16:40, 21:10, Овцата Шон, 10:30 (само днес), 11:10 (само утре), 13:00, 15:10, 17:10, 19:00, Смъртоносен порок, 17:40, Ани, 14:30, 18:50, Седмият син, 11:50 (днес и утре), 14:00, 16:10, 21:00, "Кум под наем" ООД, 19:20, 21:30, Жокерът, 13:50 (днес и утре), 16:00, 18:00, 20:10, 22:10, Пътят на Юпитер, 12:30 (днес и утре), 15:00, 17:30, 20:00, 22:30, Астерикс: Имението на боговете, 11:20 (днес и утре), Мордекай, 17:00, 19:10, 21:20, Падингтън, 12:40 (днес и утре), 14:40, 16:50, Жената в черно 2: Ангел на смъртта, 14:20, 16:20, 18:20, 20:20, 22:20


В Стара Загора
Синема сити
Ladies Night: Петдесет нюанса сиво, само в сряда 19:15, Уинкс: Мистерия от дълбините, 12:10 (днес и утре), Ани, 14:20, 19:10, "Кум под наем" ООД, 20:40, Жокерът, 14:10, 16:15, 18:10, 20:10, 22:10, Героичната шесторка 3D: 11:30 (днес и утре), 13:40, 18:20, 2D: 16:00, Падингтън, 11:10 (днес и утре), 13:10, Твърде лично 3, 16:30, 21:10, Овцата Шон, 10:30 (само днес), 11:00 (днес и утре), 13:00, 14:50, 16:50, 18:50, Мордекай, 19:40, 21:50, Хакер, 21:30, Смъртоносен порок, 20:50, Астерикс: Имението на боговете, 12:20 (днес и утре), Седмият син, 15:10, 17:20, Игра на кодове, 16:40, Теорията на всичко, 14:00, 18:40, Пътят на Юпитер, 12:30 (днес и утре), 15:00, 17:30, 20:00, 22:30, Пингвините от Мадагаскар, 11:50 (днес и утре)


Арена Парк мол
Балет от Кралската опера в Лондон: Алиса в Страната на чудесата, сряда 19:00,
Ани, 13:20, 16:00, 13:20, 16:00, 18:45, 21:20, Героичната шесторка, 11:30 (днес и утре), 13:45, 16:00, Жокерът, 12:15 (днес и утре), 14:15, 16:15, 18:15, 20:15, 22:15, "Кум под наем" ООД, 18:20, 20:40, Мордекай, 14:00, 19:40, Овцата Шон, 11:00 (днес и утре), 13:00, 15:00, 17:15, 19:15, Пътят на Юпитер, 12:00 (днес и утре), 14:30, 17:00, 19:30, 22:00, Седмият син, 21:15, Смърт на човек от Балканите, понеделник 19:00, Хакер, 16:40, 22:15,
София филм фест в Стара Загора: В къщата, вторник, 19:00, Любов, вторник 21:00, Географът си пропи глобуса, утре 18:30, Краят на омагьосания кръг, днес 19:00, Кутия за храна, понеделник 20:30, Нимфоманка, част 1, днес 21:00, Нимфоманка, част II, утре 21:00



Във Велико Търново
Арена мол
Балет от Кралската опера в Лондон: Алиса в Страната на чудесата, сряда 19:00,
Ани, 11:20, 16:00, Героичната шесторка, 11:00, 13:15, 15:30, 17:45, Жокерът, 20:00, 22:10, Мордекай, 20:45, Пътят на Юпитер, 11:40, 14:10, 16:40, 19:10, 21:45, Седмият син, 13:45, Твърде лично 3, 18:30


В Плевен
Арена Панорама
Балет от Кралската опера в Лондон: Алиса в Страната на чудесата, сряда 19:00,
Ани, 12:10, 16:50, Героичната шесторка, 11:00, 13:10, 15:20, Жокерът, 15:00, 16:30, 17:00, 18:30, 20:30, 22:30, "Кум под наем" ООД, 17:30, 19:40, Мордекай, 13:45, 22:00, Овцата Шон, 11:45, 16:00, 18:00, 20:00, Падингтън, 12:30, 14:30, Пътят на Юпитер, 21:45, Седмият син, 14:40, 19:10, Смъртоносен порок, 21:20

Арена Централ мол
Овцата Шон, 11:15, Пътят на Юпитер, 13:15, 15:45, 16:30, 18:15, 20:45

В Смолян
Арена
Героичната шесторка, 13:20, 11:10 (днес и утре), 13:20, Пътят на Юпитер, 15:30, 18:00, 20:30


1368
Всички права запазени. Възпроизвеждането на цели или части от текста или изображенията става след изрично писмено разрешение на СЕГА АД