:: Разглеждате вестника като анонимен.
Потребител:
Парола:
Запомни моята идентификация
Регистрация | Забравена парола
Чува се само гласът на енергийните дружества, допълни омбудсманът
Манолова даде петдневен ултиматум на работодателите да предвижат проекта
От ВМРО и „Атака” обявиха, че няма да подкрепят ГЕРБ и ще гласуват против предложението
Платформата протестира срещу бъдещия закон за авторското право в онлайн средата
Корнелия Нинова споделяла идеите на Джоузеф Стиглиц
Дванайсет момчета може да прекарат месеци блокирани в пещера в Тайланд (видео)
СТАТИСТИКИ
Общо 447,839,778
Активни 404
Страници 17,722
За един ден 1,302,066

Тежка катастрофа затвори пътя Варна-София

Тежка катастрофа блокира пътя Варна-София. Мерцедес се завъртял и ударил в мантинелата близо до с. Кавлак в участъка Антоново-Велико Търново, а по-късно се взривил и изгорял. Шофьорът изпаднал от колата и е със счупена ръка. Най-тежко пострадала е съпругата му, третият човек е с леки наранявания. В спасяването на ранените участвала депутатката от НДСВ Антония Първанова, която е лекар, съобщи Фокус.



Пейков отрича за дългове от изборната кампания



Русенската фирма ЕТ "Лени Ан-Атанас Петров" топи "Оборище", че й дължи пари за изработката на плакати и брошури, заяви лидерът на движението Тошо Пейков. "Не съм подписвал никакъв договор с тази печатница и не съм поръчал нищо", твърди той. Преди дни фирмата заведе дело срещу партията за борчове от 5814,80 лв. "Фирмата не е дала под съд "Оборище", защото партията се представлява от мен, а аз не съм получавал призовка за никакво дело", заяви Пейков.
928
Всички права запазени. Възпроизвеждането на цели или части от текста или изображенията става след изрично писмено разрешение на СЕГА АД