Общо 438,770,686
Активни 286
Страници 18,309

Чеченски отбор е сред съперниците на нашите

Швейцарци и австрийци също може да се паднат на трите ни гранда в турнира на УЕФА
Чеченският "Терек" (Грозни), който спечели купата на Русия, е сред вероятните съперници на българските участници във II предварителен кръг на турнира за купата на УЕФА. Днес са последните срещи от I предварителен кръг, а утре в Нион ще се тегли жребият за следващата фаза, в която се включват "Левски", "Литекс" и ЦСКА. И трите български отбора са сред поставените, докато "Терек" е при аутсайдерите. Освен него в тази категория попадат "Вил" (Швейц), "Пашинг" (Ав), "Рубин" (Рус), "Петржалка" (Слвк) и "Уйпещ" (Унг).

В квалификационните кръгове УЕФА раздели участниците на три групи по географски принцип, като със сигурност съперникът на нашите ще е от следните държави: Армения, Австрия, Азербайджан, Беларус, Чехия, Грузия, Унгария, Казахстан, Лихтенщайн, Молдова, Полша, Румъния, Русия, Словакия, Швейцария и Украйна. Единствено е възможна промяна, за да се избегнат двубои между отбори от една и съща страна.

Сред вероятните съперници на българите са още "Иличивец" (Укр), "Хонвед" (Унг), "Оцелул" (Рум), "Банска Бистрица" (Слвк), "Тираспол" (Мол) и "Динамо" (Тб, Груз). Те почти си осигуриха участие в следващия кръг след първите мачове, така че също могат да се считат за почти сигурни участници в жребия.

Единствените въпросителни са на мачовете "Шамкир" (Азер) - "Тбилиси" (Груз) и "Шахтьор" (Блрс) - "Нистру" (Мол), които в първите двубои завършиха при резултат съответно 0:1 и 1:1. Победителите от тези две двойки ще допълнят урната на непоставените отбори във II предварителен кръг.
"Терек" за Лески.
Е нали Наску каза че само ФеКаЛески са поставени......какво стана?

Кофти резултат за Локото.
Чистата победа на Брюж оставя малко шансове за шампионите.
И все пак имат шансове. Поне според движението на резултата правя такива прогнози. 2 гола след почивката, и то към средата на второто полувреме. Не съм гледал мча и не искам да правя кои знае какви изводи на базата на прочетено в печата. Дано тия дни дадът репортаж по някоя от телевизиите.
Арчи,
дано вземат победа в Бургас. 3 точки няма да са излишни за общия коефицент(колкото и да са малко)
Само се съмнявам да не би чисто по-нашенски да отпишат реванша ...
29 Юли 2004 08:32
От големи билбордове нашето момче Стилиян Петров заедно с Майкъл Оуен приветства с добре дошли феновете на Селтик и Ливърпул

.
Обстановката е върховна: без грам злоба, зелено-бели и червени пият, пеят и дори повръщат заедно

.
Първата ми задача е да намеря идеалното място за българския флаг и едно бойно знаме на ЦСКА.

.
За да дойде върховният миг: целият стадион запява химна на двата отбора - "You'll never walk alone"!

.
За да прочетете повече: Натиснете тук
29 Юли 2004 08:33
А добро утро
Пичове, въобще не се надявайте за нещо повече от почетна загуба на Локо ПиДи тук.
В последните 7-8 години се вижда повече от ясно, че БГ отборите играят по-трудно като домакини. Това е така, защото тогава трябва да се гради, а нашите отбори са доста зле тактически и най-вече физически за да мачкат методично противника през 90-те минути.
Навън мачовете протичат обикновенно при окопаване пред вратата и на контри. Поради тази причина тук там имаме по някоя по прилична загуба или равен мач.
Още по-зле е ситуацията когато във втория мач трябва да се догонва. Тогава съвсем няма идея в БГ как да се прави това. А онези другите само това и чакат и ни убиват по бързата процедура.
Примери могат да са всички мачове от последните години на БГ отборите в ЕКТ.
29 Юли 2004 08:37
За феновете на ЦСКА, Левски и Литекс остава да видим утре какъв ще е жребия за ЕКТ. Дано не се падаме с руснаците, че като гледам какви луди пари се наливат там, нещата не вървят в наша полза. Там дори най-утрепания отбор има с пъти по-голям бюджет от БГ отборите, а вече и какви играчи почнаха да взимат
29 Юли 2004 08:45
Едо: Изненадахме домакините с нашата агресивна игра. До 60-ата минута стояхме по-добре на терена от Брюж
Не мога да разбера защо нашите тренери смятат, че е голяма гордост като кажеш, че до 60-тата минута си играл като равен. Това показва колко сме зле физически. То е така дори при национала. На всеки БГ отбор силите му свършват точно за 60 минути. Егати съвпаденията
29 Юли 2004 09:19
ДСКА в Чечня! Това ще им даде известни шансове за по-вататък. Само трябва да се проведе предварителна разяснителна кампания че нямат нищо общо със съименика си от Москва, защото..
29 Юли 2004 12:46
Нали мачът няма да се играе в Грозни. какъв е проблема?
29 Юли 2004 20:49
Динко с тази статия този пич направо изби рибата Натиснете тук.
Така не съм се смял скоро......между другото сигурно този същия фен беше и на мача в неделя в Чикаго, зад вратата на МанЮнайтед заедно с Английските беше опънато много хубав транспарант на ЦСКА и до него Българското.На знамето на ЦСКА пишеше "ЦСКА ЗАВИНАГИ" и голяма емблема, дори направих снимка и ако искате ще я сложа да я видите.
Това за химна на двата отбора "You'll never walk alone" ........е много мощно......преди всяко спортно състезание тук се изпълнява химна на САЩ, независимо дали е бейзбол, Формула1, баскетбол или футбол.......лочно аз нямам нищо против химна да бъде "You'll never walk alone" но засега е друг. Майтапчий.
29 Юли 2004 20:52