Пикантен принос в жанровото разнообразие на формата "риалити" ще внесат петима италиански телевизионери, специализирани в лайф-стайл изкуството. Групата се нарича "Фантастичната петорка". За идейния й проект разказа в. "Куотидиано национале".
Петорката има за цел да превъзпита и разчупи ония свенливи самотници, които дръзнат да се отърсят пред камерата от скапанящината и тъпите си навици. Всмуквайки от своите тв-наставници млякото на космополитните маниери, вкуса към haute couture-а и освободеното поведение, героите в шоуто ще демонстрират на зрителите истински миракъл - как един задръстен антипатяга за 24 часа метаморфозира в мачо със самочувствие колкото небостъргач, пръв отворко във всяка компания и супер як брачен партньор и за най-претенциозните мацурани.
Очаква се на върха на експеримента жестокият пич да е усвоил и чисто прагматични умения - готвене на изискани блюда, дизайнерско подреждане на домашния интериор и познаване изтънко на най-скъпарските бутици и разхубавителни салони. Експертите твърдят, че няма да променят характери, а само ще помагат на затлачените ергени да откопаят истинската си cool натура, затрупана под тинести пластове фрустрации, комплекси, синдроми и стрес от монотонното всекидневие.
Концепцията на шоуто, което ще върви по италианския канал "Ла сетте", не е уникална - Петорката засажда на европейска почва успешен американски проект. Новото е, че и петимата водещи са хомосексуалисти. Което не е чудно. Кой по-добре от тях разбира от мъже?!
---------------------
Тъй като това предаване със сигурност ще се присади, цъфне и върже и на наша тв почва, "После" бърза да предложи българската Фантастична петорка, в която сме включили и една гей-дама, за да не страда шоуто от сексизъм. Вижте ги на приложените снимки. Предложението ни да се счита да заявка в патентното ведомство. Пу за нас!












