:: Разглеждате вестника като анонимен.
Потребител:
Парола:
Запомни моята идентификация
Регистрация | Забравена парола
Чува се само гласът на енергийните дружества, допълни омбудсманът
Манолова даде петдневен ултиматум на работодателите да предвижат проекта
От ВМРО и „Атака” обявиха, че няма да подкрепят ГЕРБ и ще гласуват против предложението
Платформата протестира срещу бъдещия закон за авторското право в онлайн средата
Корнелия Нинова споделяла идеите на Джоузеф Стиглиц
Дванайсет момчета може да прекарат месеци блокирани в пещера в Тайланд (видео)
СТАТИСТИКИ
Общо 447,836,351
Активни 276
Страници 14,295
За един ден 1,302,066

"Чарлтън" с Кишишев загуби с 0:1 на свой терен от "Арсенал"

Снимка: Франс прес
Радостин Кишишев (вдясно) е дотичал до Хосе Антонио Рейес (N9) само за да фиксира с поглед гола на испанеца, донесъл победата с 1:0.
"Арсенал" победи с 1:0 при гостуването си на друг лондонски отбор - "Чарлтън", в 18-ия кръг на Премиършип. В състава на домакините като титуляр излезе Радостин Кишишев, който обаче не направи нищо запомнящо се. Все пак с негово участие резултатът бе съхранен 0:0 до почивката. След това испанецът Хосе Антонио Рейес вкара за "топчиите" в 58-ата мин. и донесе 3-те точки. Кишишев бе сменен в 79-ата мин. от Дарън Амброуз.

Лидерът "Челси" продължи да гази наред, като този път жертва бе градският съперник "Фулъм", който отнесе 3:2. Гостите успяха да изравнят от 0:2 чрез Брайън Макбрайд в 29-ата и Херман Хелгусон в 56-ата мин. от дузпа. Преди това за "Челси" бяха точни Уилям Галас (3-а мин.) и Франк Лампард (24-а). 16-ата победа от 18 мача за луксозната селекция на Жозе Моуриньо донесе аржентинецът Ернан Креспо в 74-ата мин.

На друг стадион в Лондон пък "Тотнъм" би с 2:0 гостуващия "Бирмингам". Роби Кийн откри от дузпа в 58-ата мин., а Джърмейн Дефоу удвои в последната минута.

Междувременно пред таблоида "Сън" мениджърът на "Манчестър Юн" сър Алекс Фергюсън (64 г.) заяви, че не смята да се оттегля от поста. "Макар доста хора да считат, че времето ми в клуба е изтекло, аз твърдо им заявявам, че оставам, докато върна "Юнайтед" отново на върха", коментира шотландецът. В момента "червените дяволи" са в една от най-ниските си точки в 19-годишния престой на сър Алекс. Първата от поредицата мерки на Фергюсън за заздравяване на тима бе покупката на сръбския национал Неманя Видич (24 г.). Централният защитник бе купен от "Спартак" (Москва) за 7 млн. паунда (към 10,4 млн. евро).
1
915
Дай мнение по статията
СЕГА Форум - Мнения: 
1
 Видими 
27 Декември 2005 10:52
Алекс, само гледай да не запокитиш клуба в дъното на таблицата. Никога няма да ти простя. По-добре са пенсионирай, няма да издържиш на емоциите
Дай мнение по статията
Всички права запазени. Възпроизвеждането на цели или части от текста или изображенията става след изрично писмено разрешение на СЕГА АД