:: Разглеждате вестника като анонимен.
Потребител:
Парола:
Запомни моята идентификация
Регистрация | Забравена парола
Чува се само гласът на енергийните дружества, допълни омбудсманът
Манолова даде петдневен ултиматум на работодателите да предвижат проекта
От ВМРО и „Атака” обявиха, че няма да подкрепят ГЕРБ и ще гласуват против предложението
Платформата протестира срещу бъдещия закон за авторското право в онлайн средата
Корнелия Нинова споделяла идеите на Джоузеф Стиглиц
Дванайсет момчета може да прекарат месеци блокирани в пещера в Тайланд (видео)
СТАТИСТИКИ
Общо 447,836,527
Активни 276
Страници 14,471
За един ден 1,302,066

От "Левски" не пуснали Ст. Ангелов в "Селта"

В "Енерги" ще взимам 10 пъти повече, признава националът
СНИМКА: НИКОЛАЙ ДОНЧЕВ
Станислав Ангелов се появи на вчерашната пресконференция, придружаван от висок, здрав мъж. Националът обаче обясни, че това е негов близък приятел. "По никакъв начин не се чувствам застрашен и не ходя с охрана", коментира играчът. Той все пак призна, че шефовете на "Левски" имат огромно влияние и по тази причина до последно е крил преминаването си в "Енерги".
Ръководството на "Левски" не е пуснало Станислав Ангелов в испанския "Селта" преди няколко месеца и затова футболистът сам си е намерил отбор в чужбина. Това каза футболистът, който миналата седмица подписа с германския "Енерги" (Котбус).

"Левски" щеше да получи далеч повече пари от тези 180 000 евро, които са записани в договора ми като неустойка - заяви националът на нарочна пресконференция. - Шефовете на клуба обаче ме излъгаха - първо казаха, че няма да ми правят спънки, но после отказаха да ме продадат. Това ме накара сам да си уредя трансфера в Германия."

Халфът допълни, че човек от ръководството на "Левски" е знаел, че си урежда преминаване в "Енерги". Ангелов не разкри името му, но се знае, че това не е нито Станимир Стоилов, нито Наско Сираков и "подозрението" пада върху финансиста Константин Баждеков.

"Скоро ще навърша 30 години и искам да се развивам - обясни още играчът. - Не мисля, че съм продал или предал "Левски". Клубът ми е дал много, но и аз съм отвърнал със същото. Винаги съм се раздавал напълно. Не смятам, че по някакъв начин съм бил привилегирован."

Ангелов бе категоричен, че е спокоен за бъдещето си, дори да бъде наказан и да не играе футбол за определено време. "Дори да не замина за Германия, е ясно, че повече за "Левски" няма да играя. Неприятно ми е да се разделя по този начин с феновете на тима, които са най-великите в България. Смятам обаче, че не съм направил нищо против "Левски" като клуб и институция", обясни Пелето.

Националът обясни също, че е подписал договор с "Енерги" едва след като скандалът с преминаването му в германския клуб е избухнал в медийното пространство. По този начин той косвено потвърди, че е пътувал за втори път до Германия. Ангелов обаче отрече твърденията, че е получил сериозна сума на ръка за договора си и по този начин е ощетил "Левски".

"Пари не съм взимал, надявам се, че и това ще стане, след като всичко се уреди - обясни Ангелов. - Финансовата страна на нещата в никакъв случай не е за подценяване - в "Енерги" ще взимам близо 10 пъти повече от това, което получавам в "Левски".
65
1624
Дай мнение по статията
СЕГА Форум - Мнения: 
65
 Видими 
23 Юни 2007 05:59
Успех момче в германско ,
а Наско като мъж, да му стисне ръката и да му благодари за това, което даде на отбора !
23 Юни 2007 06:02
И един съвет към синъото ръководство .
Без ЦИГАНСКИ номера !
23 Юни 2007 07:20
Дебре че не са го пуснали в Селта при Хлебарката
23 Юни 2007 08:32
Шефовете на Левски се подигравали с Ангелов.....
Не го пускали да играе в Селта заради Стоичков.
Искали да го пращат в Русия, като Топчо...


23 Юни 2007 09:14
успех и дано нагоре да върви, заслужава, игра от сърце за левски и за национала, дал ли е всичко от себе си, дал, това си е неговия живот, сам ще си решава
23 Юни 2007 09:38
Дори от Левсkи да не са го пуснали в Селта както се твърди от "Пелето", мисля че е било заради вероятността за изпадане в Сегунда, т.е. направили са му услуга на човека. Да не се оплаква.


Иначе, успехи на момчето. Макар че в момента финансовите аспекти на кариерата му да доминиращи, даде много на отбора. От ръководсвото на Левски да се покажат големи и да му простят своеволията и пропуснатите си печалби. Може пък този инцидент да придизвика по-голяма прецизност и гъвкавост в трансферната политика на сините. Всяко зло, за добро, както казват старите хора.
23 Юни 2007 09:51
Ей така се отива в друг клуб "сега или никога":
АНРИ ПРИЗНА, ЧЕ ОТИВА В БАРСА
23 юни 2007 09:20
Анри призна, че отива в Барса

Тиери Анри призна в ексклузивно писмо до вестник „Сън” за своя трансфер в Барселона и за причините, довели до него.

В писмото французинът казва: „Това е нещо, което трябваше да направя сега или никога. За съжаление се наложи да бъде сега”.

29-годишният нападател ще мине медицински изследвания на „Ноу Камп” в понеделник. За услугите на голаджията Барса ще плати 16 милиона паунда, а договорът на самия футболист е за 4 години като той ще получава по 128000 паунда на седмица.

„Арсен Венгер каза, че в момента не може да поднови договора си, който изтича в края на предстоящия сезон. Аз уважавам неговото решение, но честно казано, тогава ще съм на 31 години и не мога да си позволя да остана в Арсенал без Арсен Венгер и Дейвид Дийн”.

Според французина уволнението на вицепрезидента Дийн е една от главните причини за неговото напускане.

„Дейвид Дийн няма да бъде повече там и този факт дестабилизира както играчите, така и мениджъра”.

Анри е говорил с Венгер в сряда. След признанието на мениджъра, че не е сигурен за бъдещето си в Лондон, Анри окончателно е решил да приключи 8-годишния си престой при „топчиите”.

Остава Анри и неговият агент Жером Андерсон да уточнят някои детайли, относно личния договор на играча.

По този начин каталунците все пак успяха да привлекат звездата на Арсенал след 2-годишни неуспешни опити. Следващата цел на ръководството на вицешампионите на Испания ще бъде да направят Арсен Венгер заместник на нежелания на „Ноу Камп” Франк Рийкард. Ако това стане френският специалист ще бъде треньор на Анри в трети пореден клуб, след като двамата бяха заедно и в началото на кариерата на голмайстора, когато той играеше в Монако.

Президентът на Барселона Жоан Лапорта също изрази задоволството си от трансфера:

„Анри е един от най-великите футболисти в света и несъмнено е човек, който може да подобри нашата игра. Той бе наша цел от много време”.

По време на престоя си на „Хайбъри” и после на „Емирейтс стейдиъм” Анри е спечелил 2 пъти Премиършип и 4 пъти ФА Къп. Той държи и рекорда за най-много отбелязани голове с екипа на „топчиите” – 226 в 364 мача.

Не си правете труда да ме убеждавате колко прав бил Ангелов и колко криви са в Левски. Понякога раздялата е наистина неизбежна, но за да запазиш името си и картината, която си създал - трябва да я направиш по съответния начин, спазвайки определени правила /писани и неписани/.
Разбирам напълно логиката на Станислав, но не го оправдавам и не я приемам.
Желая му успех в новия му отбор въпреки всичко!

Редактирано от - bibar на 23/6/2007 г/ 09:52:55

23 Юни 2007 10:21
На Пелето, добър път! Ясно, за него Левски е затворена страница. Било каквото било. Наистина последните две години игра страхотно. Но да не забравяме, че Мъри беше човекът който буквално го реанимира за големият футбол. С много постоянство и взискателност за която не знам защо СЕГА вместо "Ангелчо" да благодари, се оплаква. Ох, де да бяха моите учители и преподаватели толкова взискателни, сигурно в момента бих бил един от неговите адвокати и едва ли той би процедирал и заминал за този посредствен тим. Но в историята няма "ако". Остават поуките за тези които могет да ги разчетат. На шефовете на Герена им пожелавам по-малко големи приказки които наистина ги умеят и повече европрофесионализъм който видимо им куца. Явно е, този случай го подсказва недвусмислено, че на Герена някои работи не ги изпипват както трябва.
23 Юни 2007 10:22
нещата са елементарни, играча има договор за условия, но не може собственост да се нарича, е, в договора или пазарлъка, двете страни са равни и много трябва да внимаваш като обещаваш, после трябва да го изпълняваш
23 Юни 2007 10:22
Ето основните моменти от пресконференцията на играча.
Друго си е видеото.


sportal.bg Натиснете тук
23 Юни 2007 10:23
Изпуснал съм след "процедирал" думичката "така".
23 Юни 2007 10:36
"Няма проблем да остана в Левски и до края на кариерата си. По-добре да играя в евротурнирите, отколкото в отбор с по-ниски цели", твърдеше под път и над път Станислав Ангелов. "Сините" му се доверяваха, а на заниманията им се държеше като треньор. Станимир Стоилов често си затваряше очите и толерираше по този начин тарторските изяви на Пелето. Затова сега Мъри се чувства излъган. Той попадна в ситуацията, в която през 2001 година се намираше президентът на ЦСКА Любослав Пенев. Тогава обаче на "Герена" се радваха, а днес плачат като "армейците". Бумерангът Пелето се върна и се стовари върху тях. Народът отдавна е казал - вълкът кожата си мени, но нрава - не. Станислав Ангелов доказа това, като врътна "сините" по начина, с който върза и ЦСКА. Тихомълком и зад гърба на всички. В началото на 2001 г. в Левски научават, че договорът му с ЦСКА изтича през лятото. Изпълнителният директор Наско Сираков го привиква на разговор във вече несъществуващото заведение "Бони и Клайд". Там двамата се разбират Ангелов да дойде на "Герена" и да не преподпише с "армейците". Зад решението на Пелето пак стоят пари. Той не е доволен от заплата си при "червените" и избира Левски, защото му дават почти тройно повече. "Армейците" научават за разговорите му със Сираков и Любослав Пенев и Васил Божков го привикват на разговор. Пред тях Ангелов мълчи като партизанин и започва преговори за увеличаване на заплатата си. Дават му 30 000 долара, но той иска още. Отрязан е, но въпреки това Пелето обещава на Пенев да поднови договора си. Президентът на ЦСКА му вярва до момента, когато научава, че той има предварителен договор с Левски, който влиза в сила от 1 юли. Ангелов е изваден от състава, а по-късно е обвинен, че заедно с Иво Тренчев са провалили "армейците" в дербито. Тренчев по стечение на обстоятелствата също отказва да преподпише с ЦСКА и идва на "Герена" като свободен агент. "Армейците" остават с пръст в уста и вземат за Ангелов едва 35 000 лв. Толкова им се полага според наредбата на БФС. Самият футболист си плаща за двойната игра няколко месеца по-късно. Фенове на ЦСКА не му прощават предателството и го нападат на детски турнир.
Пелето бе близо до отказване от футбола през 2005 г. Той не бе доволен от статута си резерва. "Писна ми", кълнеше се пред привърженици на тима на връщане от двубоя с ЦСКА (Москва) от груповата фаза на турнира за УЕФА. Не го направи, защото Живко Миланов се контузи и така най-после се отвори място в тима за него. Място, което го докара до националния отбор, четвърти в анкетата за футболист на годината и интерес от страна на куп чужди отбори.
23 Юни 2007 10:42
Ако този на снимаката до Ангелов не е "безопасност и охрана", остава да му е масажистът. Така може и да се е завързало близкото приятелство.
Момче, защо пак се пишеш гявол?


"По никакъв начин не се чувствам застрашен и не ходя с охрана", коментира играчът.
23 Юни 2007 10:49
Цитат от цитата на Dokich:


Фенове на ЦСКА не му прощават предателството и го нападат на детски турнир.
23 Юни 2007 10:51
драсти пичове, лек ден на 'сички...
23 Юни 2007 10:58
Е, понякога и големите ги бият по кокалчетата...
23 Юни 2007 11:25
nikodim, този до него на снимката е кума му. Водил се като пръв приятел и негов съветник, по думите на самият Станислав.
Ангелов е изприказвал доста артък приказки вчера, не малко противоречия в думите му могат да се съзрат но това е положението със средното интелектуално ниво на футболистите по света и у нас.
Не трябва да го съдим. Колкото можем да му влезем в положението му. Левски, би трябвало от този случай, ако са адекватни да излязат с плюс. Смяна на политиката по договорянето, приятелството си е приятелство, сиренето с пари и колкото и да е трудно поне да се опитат да сменят манталитета си. Шефовете имам предвид. За себе си съм убеден, че няма да има втора подобна сага. И въпреки това, покрито мляко котките не го лочат.
23 Юни 2007 11:36
Dokich, неведнъж подаваш актуална информация по-добре от т.нар. "медии". Мерси.


Кум или сват, мускулите му не са случайно там. Освен, ако не е имало годишина от сватбата.
23 Юни 2007 11:56
мислещия е богатство, и футболист такъв скъпо струва, радваш му се ако е със тебе, но той си знае цената, играта футбол не е тичане със топка а бързо мислене със топката
23 Юни 2007 12:05
Аууууу!
Поредния предал "синята идея".....
Да изреждам ли, колко още!!?!?!?!?!?
1.Доносникът на ДС,"синята пъпка","лудия гей", Г МАРКОВ!!!!
2."Адвоката" на мафията...по скоро перача на пари БОРАТ Лапнипатков.
3.Злати Тепсията , Кривия , Правия, Лопатата, Куция и др.знайни и незнайни "войни" на синята идея ...избягали от робството......
Всеки който подпише с този клуб, трябва да знае, че в най добрия случай ще бъде продаден в Турция или ще остане завинаги роб, докато не го направят инвалид, лалто стана с В.Павлов.
23 Юни 2007 12:45
Батков си е с мутренски манталитет и добре, че се вдигна толкова шум по медиите, че иначе нямаше да е достатъчен само този кум...А иначе Левски естествено губи пари, защото можеше да го продаде за 500-800к евро, но те сигурно искат пак 2 милиона като за Домовчийски. Да говорят глупости за предателство и за чест като му дават 4-5к заплата , а той отива да работи за 40-50к е несиозно. Още повече точно Ангелов беше един от най-раздалите се на терена през последните няколко сезона. Такова тичане и желание за игра , а СЕГА бил предал идеята и излъгам 60 %...глупости до припадък. УСПЕХ в Германия
23 Юни 2007 13:13
botev 1912, нищо против Пелето да отиде и успее в Германия. Но парите които той обяви вчера, че ще получава 10 пъти повече колкото в Левски или откровено се опитва да ни заблуждава, не го вярвам, или не си е направил добре сметката. В Левски, доходите на играчите се формират по една непроста система. Заплати, неговата е над 5 000 евро и премии за мачовете вътре в страната и в ЕКТ. Тези премии са много сериозни и плаващи. В смисъл, като си лидер, получаваш "надбавки". Загубиш ли първата позиция, намялават. Логично. Простатата сметка показва, че м.г. Левски пое водачеството в 6-ият кръг и не го изпусна до край. Сериозен плюс за пълнене на финансовата рамка на всеки един от титулярите. За ШЛ, там парите наистина са яки, Батков отпусна и значителна сума допълнително за преразпределение. При победа с 2 и повече гола разлика, нововъдение през изминалата пролет за да се опитат и по този начин да намалят безбройните пропуски пред вратата, отново премии. За титлата и купата, пак премии.
Та, не знам Ангелов дали е сметнал всичко това. Все пак, Енерги не са нито Байерн, нито Вердер, нито Шалке, а отбор борещ се за оцеляване в първата Бундеслига. Ерго, бюджетът им не е толкова голям за да позволя тези заплати. 100 000 евро, миниум толкова на месец трябва да взема той за да излязат посочените от него числа. Да е жив и здрав и повече да получава. Научи се на грамотен футбол, при това на ниво. Просто Мъри успя, да го "вкара" в пътя. Спомнете си колко смешен изглеждаше при предишните треньори.
Но така направен хесапа от него, поне за мене, не излиза. Съмнявам се, че ще взема повече от 2-3 пъти, реално, като доходи от досегашните му. Не изключвам и да греша. Нямам пълната базова информация, но си направих труда за себе си и вас да разровя това инфо.
23 Юни 2007 17:05
Здравеите и от мен, голема жега днес...
23 Юни 2007 20:34
Хехе, да получава 10 бона на месец без да произвежда нищо. Кеф е да си такъв артист. За спортната си кариера може да спечели повече от колкото може да изхарче за 2 живота.
23 Юни 2007 22:43
а к'во става с бижутеро?‌
некой друг избегал от "отбора на народа"?
24 Юни 2007 01:33
Той все пак призна, че шефовете на "Левски" имат огромно влияние и по тази причина до последно е крил преминаването си в "Енерги".


мафиотски отбор...
24 Юни 2007 06:04
24 Юни 2007 06:20
'драсти, GIANNI!
Да, прав си!
24 Юни 2007 07:54
Отборът на Левски ще си размени ролите с агитката за един ден. Днес в 17, 30 часа всички играчи трябва да са на "Герена", за да подкрепят юношите (родени 1992 г.) в дербито срещу ЦСКА. "Сините" загубиха първия мач с 1:2 и им трябва победа с 2 гола разлика, за да отстранят "червените". За Левски ще играят четирима, които тренират с първия тим - Симеон Иванов, Ели Зизов, Боян Табаков и Александър Киров. Вчера "сините" бяха разпуснати, след като треньорът Станимир Стоилов реши, че отборът има нужда от почивка. Тимът ще се събере отново днес следобед, като първи в Правец трябва да се появят националите. Те ще имат специална тренировка от 17, 30 часа
24 Юни 2007 10:20
А много интересно ако не беше дошъл в 'ЛЕВСКИ" какво щеше да е сега станиславчо?! А ако си беше ритал в хола с кума си кой щеше да го види?! Бахти неблагодарника, не бил дооценен, ми прав му път, те е Енерги го прецакаха още на първата среща, та да видим ! Значи декември месец той казва на ръководството не ми вдигайте сумата по клаузата за напускане, аз няма да се възползвам от нея ако на клуба не му е изгодно, а после хоп друго'" единственото , за което съжалявам е , че "Левски" ще вземат много малко пари за мен , но това е единсвения начин..." МРЪНКАЛО! И снимката му е публикувана , защото е ПОДПИСАЛ ДОГОВОР, обаче е пропуснал че така се озовава с 2 валидни договора, така че ФИФА да си каже думата! И договора му с "ЛЕВСКИ" изтича чак юни 2008 , не му остават 6 месеца , та той да стартира преговори сам! Ако до изтичането на договора му остават 6 месеца , всичко си е по правилата, иначе сори! Да ходи както и каъдето иска , ама ако ФИФА си гледа работата , ще отнесе бая наказание!
24 Юни 2007 10:32
Добро утро, Антоана!
Много мощно влизане днеска. Що така?...
24 Юни 2007 10:40
Щото ми писна да слушам само за тоя плачко, който би дал всичко , за да си оправи отношенията с ръководството на "Левски", понеже почна да се усеща, че големия адвокат Петър Величков яко го е преметнал, както между другото стана за смях и по случая с Десислав Русев , преди това с Веско Минев, изобщо ми писна!
24 Юни 2007 11:05
А добро утро!!!
24 Юни 2007 11:21
Антоана, няма смисъл да се ядосваш за Пелето. Ако питаш мене се затри в тоя немски клуб, но ще видим... Левски има достатъчно играчи с които да го замести.
Да не забравяме, че все още има възможност Ангелов да бъде наказан за 6 месеца от ФИФА за глупоста която направи, ако двата клуба не се разберат за финансовата част.
24 Юни 2007 11:22
ооооо КЗл, шо прайш ве?
пак ли бач викенда?‌
24 Юни 2007 11:24
Ми нали знаеш, що е викенд все е бач, ако не цял ден то цяла нощ...
24 Юни 2007 11:26
Пробутват двама зад гърба на Мъри
Нед, 2007-06-24 09:48
Нов скандал между Левски и мениджъри набира скорост. Футболистите на "сините" Елин Топузаков и Екундайо Джайеоба са предложени на руския Ростов. Връзката направил агентът Мирчо Димитров, твърди „7 дни спорт”.

“От клуба ме помолиха да им препоръчам нападател и защитник”, коментира агентът от Вършец.

“Нищо не знам по въпроса. Това са поредните мениджърски хитринки”, отсича треньорът Станимир Стоилов.



упс дей дид ит аген...
24 Юни 2007 11:28
Абе Jаmеs, я кажи ся вярно ли е, че ти и Завинаги цесекар сте един и същ човек с два ника. Ти си светлата страна, а той тъмната...
24 Юни 2007 11:33
тц инсинуаций
24 Юни 2007 11:36
тия мениджъри са си чиста провокация, а ако са тези , на които Батков има има доверие , да си ги носи на гръб!!!
24 Юни 2007 11:36
Абе не ти вярвам много ама щом казваш...
24 Юни 2007 11:37
Тони, изби рибата!
Не искам да коментирам моралният лик на Ангелов, защото и ние не сме светци. Приемам всичко философски. Надлъгвали са се с клуба, те да го задържат максимално, той да се чупи при първа възможност в името на "светлото си бъдеще". Дет се казва, разбираемо.
Но да изнасяш работите от кухнята, това не. Да се оплакваш, че не си бил от любимците на Мъри и той бил много по-взискателен към тебе, радвай се бе аланколу. Нали, след като смени един куп треньори при което дори далеч не винаги попадаше в групата, придирчивият Стоилов те извади от нафталина, ошлайфа, имаш качества слава Богу, и те наложи несменяем титуляр.
Права си, че още на старта, Енерги (Котбус) който минава за отбор на наследниците на ЩАЗИ и президентът му се слави като шмекер, ти заби нож в гърба с тази снимка. При това положение не мога да разбера финтовете на германците. Казват, че всичко е ясно, Станислав е техен, заплашват с ФИФА, а пропускат факта, че Левски вече депозира жалба в световната футболна централа. Не знам как ще се развие казуса и ако Петър Величков му е адвокат, клоня към мнението, че на Герена ще се прожектира филма "Видеоманияк-2".
24 Юни 2007 11:39
Това са Топчо и Дайо в Рубин ли, Ростов, все тая, Мъри вече го опроверга.
24 Юни 2007 11:44
Стоичков се гаври с Пената
Христо Стоичков се изгаври с бившия си треньор Димитър Пенев, коментира от първа страница днес „7 дни спорт”. Запитан кой трябва да води националния отбор, бившият селекционер отвърна: "Нали готвят чичо Митко специалиста?! Това не е мой проблем, аз дадох всичко от себе си за националния".

Стратега наложи Ицо в ЦСКА, после изведе България до четвърто място на световното първенство в САЩ през 1994 г.

Стоичков бе в Плевен, за да избира млади таланти по програмата на "Жилет".
24 Юни 2007 11:53
Догодина Стоичков в терца девизион....
24 Юни 2007 11:56
Я не съм цесекар и признавам, че чичо Митко е светило... Мое ли пак тъй да се излага....
24 Юни 2007 12:23
Естествено, че ще ги опровергае Мъри! Аман от мениджъри, щом и фолкпевицата Малина е мениджър, мани, мани! Нищо чудно Лупи, примерно , да излезе по трико и с една лента да изиграе съчетание като художествена гимнастичка, нали и той от всичко разбира
24 Юни 2007 12:32
Абе пък тоя Стоичков, бе, пази Боже сляпо да прогледне, ееееййй! Ако не беше чичо Митко , той знаеш ли кога щеше да стигне до там , където е ! Какъвто ще да е Пената , най-малко Стоичков има право да му се смее!!! Има една приказка за стълбата, та там се казва, като се изкачваш нагоре по стъпалата, не забравяй да поздравиш всеки един , който срещнеш, не забравяй от къде си тръгнал, защото все някой ден ще почнеш да слизаш надолу и тогава ще ти се наложи да срещнеш същите ония хора, на които си гледал отвисоко , когато си се качвал! А ако тръгнеш да падаш, нали трябва да има някой да ти подаде ръка, иначе ще се размажеш на дъното!!!
24 Юни 2007 13:17
Тони, Кюрда падна достатъчно ниско.Едва ли има накъде повече да пада след уговорените мачове с Литекс, провала с националния отбор, изпадането на Селта, изгонването му от испанския вестник, оплакванията на родителите му, войните му с журналистите....И като вземем предвид приказките му по адрес на съотборниците му по време на великото американско лятопрез 94-та, че не му подавали за да стане голмайстор на Световното...За мен той си е професионален издънкаджия и невъзпитан простак.
24 Юни 2007 13:45
Е , не мога да го наричам кюрд, просто не ми се вижда правилно! Не може българин да нарича българина така, тъпо е иначе той наистина много се изложи, но в крайна сметка нали се махна от национала да не ни мъчи, знаеш ли колко ме интересува на кое място и къде играе Селта, хич не ми пука!
... Има непоказани мнения ...
Дай мнение по статията
Всички права запазени. Възпроизвеждането на цели или части от текста или изображенията става след изрично писмено разрешение на СЕГА АД