:: Разглеждате вестника като анонимен.
Потребител:
Парола:
Запомни моята идентификация
Регистрация | Забравена парола
Чува се само гласът на енергийните дружества, допълни омбудсманът
Манолова даде петдневен ултиматум на работодателите да предвижат проекта
От ВМРО и „Атака” обявиха, че няма да подкрепят ГЕРБ и ще гласуват против предложението
Платформата протестира срещу бъдещия закон за авторското право в онлайн средата
Корнелия Нинова споделяла идеите на Джоузеф Стиглиц
Дванайсет момчета може да прекарат месеци блокирани в пещера в Тайланд (видео)
СТАТИСТИКИ
Общо 447,888,005
Активни 203
Страници 24,885
За един ден 1,302,066

Лидерите на ЕС спасиха плана за климата

Полша, България, Унгария, Гърция, Словакия, Румъния и Италия няма да наложат вето на плановете на ЕС за борба с климатичните промени, съобщи изданието "ИЮ Обзървър". По време на европейския съвет лидерите са постигнали компромис, който ще даде възможност на тези държави да въведат мерките от предложения пакет в националното си законодателство по "сполучлив от гледна точка на разходите" начин. Окончателно решение ще бъде взето през декември.

Планът на ЕС за климата предвижда емисиите на въглероден двуокис до 2020 г. да бъдат ограничени с една пета в сравнение с нивата от 1990 г., както и квотите за вредни газове да се продават на търг от 2013 г. Полша и съюзниците й искат да отложат организирането на търгове, защото енергийни им дружества не разполагат със средства, за да се състезават с гигантите в бранша.
1
1564
Дай мнение по статията
СЕГА Форум - Мнения: 
1
 Видими 
18 Октомври 2008 09:45

Планът на ЕС за климата предвижда емисиите на въглероден двуокис до 2020 г. да бъдат ограничени с една пета в сравнение с нивата от 1990 г.,
Явно смятат, че до тогава нефта ще се ИЗЧЕРПИ !!!!!!!!!
Дай мнение по статията
Всички права запазени. Възпроизвеждането на цели или части от текста или изображенията става след изрично писмено разрешение на СЕГА АД