:: Разглеждате вестника като анонимен.
Потребител:
Парола:
Запомни моята идентификация
Регистрация | Забравена парола
Чува се само гласът на енергийните дружества, допълни омбудсманът
Манолова даде петдневен ултиматум на работодателите да предвижат проекта
От ВМРО и „Атака” обявиха, че няма да подкрепят ГЕРБ и ще гласуват против предложението
Платформата протестира срещу бъдещия закон за авторското право в онлайн средата
Корнелия Нинова споделяла идеите на Джоузеф Стиглиц
Дванайсет момчета може да прекарат месеци блокирани в пещера в Тайланд (видео)
СТАТИСТИКИ
Общо 447,873,370
Активни 230
Страници 10,250
За един ден 1,302,066
Прелет над печата

Встрани от основната тема

Нещо не ни е интересен конгресът на БСП, там има само един въпрос, на който обаче няма отговор в пресата. Разбра се, че делегатка загубила свяст - веднага й се притекли на помощ бившият здравен министър Гайдарски и актуалният зам. във ведомството Емил Райнов. Изумителното тук е, че министър Желев е бил на конгреса, а не е участвал в спасителната операция! Чели сме десетки дописки и цели страници за това как Е. Желев многократно е връщал към живота катастрофирали, на които случайно се натъква сегиз-тогиз по маршрутите си, как дарява кръв с литри и т.н., и т.н. А сега - да остави Гайдарски и Райнов да му отмъкнат пациента пред толкова камери! И няма данни да се е втурнал към местоприпадъка.

Няма кой да разбули тази мистерия, та затуй се съсредоточаваме в чужбинското положение.

"Дума" съобщава, че се заформил "Дамски финал за първи секретар на френските социалисти". Сеголен Роаял, дето загуби президентските избори от Саркози, се очертава да спечели поста в соцпартията, а ако не е тя, ще е пак жена - Мартин Обри. Пак на френска вълна "Класа" поставя въпроса "Кой "открадна" пръстена на правосъдния министър". Красивата Рашида Дати излязла на първа страница на проправителствения "Фигаро" без пръстена си. Същата снимка, забелязало списание "Експрес", излизала и по-рано, само че на ръката на министърката имало бижу за 15 000 евро, което редакцията ретуширала, вероятно щадейки чувствата на малоимотните. Стават такива работи - преди време пък в "Пари мач" бяха замазали паласките на началника й Сарко.

В "Стандарт" откриваме още сведения за мястото на жената в политиката - "Македонски журналист обяви: Депутатки бият по секс гимназистките". Смелчагата силно възбудил гнева на народните избранички в Скопие, канят се да го съдят.

Туй за депутатките - освен глупаво и недоказуемо, все пак е човещинка. На бактериално ниво обаче - същата история: "Секс въртят добрите и лошите бактерии", твърди пред "Стандарт" доцентка микробиоложка... А туй вече е нечовешко!
2
1184
Дай мнение по статията
СЕГА Форум - Мнения: 
2
 Видими 
24 Ноември 2008 19:57
25 Ноември 2008 00:36
и от мен , особено за началото и края
Дай мнение по статията
Всички права запазени. Възпроизвеждането на цели или части от текста или изображенията става след изрично писмено разрешение на СЕГА АД