:: Разглеждате вестника като анонимен.
Потребител:
Парола:
Запомни моята идентификация
Регистрация | Забравена парола
Чува се само гласът на енергийните дружества, допълни омбудсманът
Манолова даде петдневен ултиматум на работодателите да предвижат проекта
От ВМРО и „Атака” обявиха, че няма да подкрепят ГЕРБ и ще гласуват против предложението
Платформата протестира срещу бъдещия закон за авторското право в онлайн средата
Корнелия Нинова споделяла идеите на Джоузеф Стиглиц
Дванайсет момчета може да прекарат месеци блокирани в пещера в Тайланд (видео)
СТАТИСТИКИ
Общо 447,865,325
Активни 343
Страници 2,205
За един ден 1,302,066
Прелет над печата

Дим над колата

Гепили на Янето джипа, пък той си държал там важни флашки и ключа за партийната каса. "Офлашкаха Яне", както звучно съобщава "Стандарт". "Труд" се обръща майтапчийски към вътрешния министър: "Цветанов, почерпи по бира душманите на Яне!" В смисъл - на Цецо му идва дюшеш, че са гепили флашките - "Този факт няма как да не облее с топли вълни правителството, защото в държавата най-сетне ще се възцари мир и спокойствие". Туй за мира и спокойствието не го виждаме, както не си представяме и че Янето ще се умири и ще заблее кротко. Но има и друг прочит - че това е поредната димка на Яне, както твърди Павел Шопов пред "Стандарт": "Що му е на Яне Джип?! - възкликва атакистът. - Учудвам се. Разбирам, че полицията работи по версията за застрахователна измама - той самият Янев е една политическа измама. Не е изключено той сам да е инспирирал кражбата... В политически план РЗС тъкмо бяха фалирали и сега идва тази история, за да напомнят за себе си. От друга страна, Янев ще вика: Цецо, намери ми джипа"..." При всичките ни непреодолими различия с "Атака", не можем да не признаем, че казаното от Шопов звучи логично.

Междувременно пък годеницата на Яне опровергава слух, че била избягала от любимия: "Няма разрив, сватбата предстои!" ("Труд"). Няма да се учудим и тоя слух да е вдъхновен от Янето - пак със същата цел: да има материал за димки.

Бившият политически годеник на Яне - Бойко Борисов, си харесал убежище за дните, когато няма да е Батко, а Дядко: "Бойко си заплю старчески дом", пише "Стандарт" (виж в съседната рубрика и впечатленията на Simplified Solutions от нашия форум). Според разказа на "Стандарт" - "На входа на дома го посрещна малко момиченце, което изпя само за него "Една българска роза".

Само за него?! А останалите може би са си запушили ушите с топчета тесто от питката за посрещането?
1185
Всички права запазени. Възпроизвеждането на цели или части от текста или изображенията става след изрично писмено разрешение на СЕГА АД