| Общо | 447,868,976 |
| Активни | 191 |
| Страници | 5,856 |
| За един ден | 1,302,066 |
|
21 Февруари 2011 20:21
Очевидно Груев пречи на баш-главния прокурор да разцелува бащицата ! Ама той, Боко, и така е презпълнен с любов и признателност към Велчев - такъв прокурор в целия ЕС не можеш намери ... Така, че спи спокойно Борка - твоето мутолявене по СРС-тата ще бъде оценено по достойнство !!! Естествено, не със старомодна почтеност ! Заслужаваш повече - ама мнооого повече !
|
|
22 Февруари 2011 10:21
Главния секретар на МВР трябва да поеме СРС-тата защото не е политическа фигура.
Тия хора чуват ли се какво говорят? От кога гл. секретар не е политически ангажиран? И нима шефът му - министърът на МВР - няма да има достъп до СРС-тата? Че сме балъци и не се сещаме, вЕрно е - не се сещаме... Ама чак толкова? А по отношение на отиването на крака - може да се отиде и на ръце - кой както може |
|
22 Февруари 2011 10:32
200 000 евро са били платени на хора от ДАНС да изнесат флашките със записите на шефа на митниците Ваньо Танов и информация за хода на разследването срещу него, научи "24 часа" от отлично информиран източник. До тези цифри се добрали разследващите скандала с изтеклите СРС-та. Други 50 000 евро са били дадени за обработката на записите на компютър.
.... При такъв "ценоразпис", няма гаранции, че могат да се опазят тайните. Ще се появят и нови предложения... |
|
22 Февруари 2011 12:30
Кви са тези комунези на снимката вааа? Дорде се комунез управлява се стига до край на народ и държава. То лекарите смятат лекуването на организма и отстраняването на паразита за хуманно дело, ама в БГ развъждането на комунези си е унищожение на носителя на паразита.
|
|
22 Февруари 2011 12:49
България затъва във флашково-срс-ската война! Можете само да си представите каква пония ни се излива на главите, след като сол таш.ка на вътрешния апартаментен министър цветанов ще разрешава срс-тата. А този слугинаж велчев-джуниър, внук на члена на живковското политбюро на цк на бкп-ето борис велчев, когото живков изгони от ръководството им за интриганство и доносничество, е абслютна плазмодия, човек без капка чест и достойнство! Жална ни майка българска! Амин!
![]() |