:: Разглеждате вестника като анонимен.
Потребител:
Парола:
Запомни моята идентификация
Регистрация | Забравена парола
Чува се само гласът на енергийните дружества, допълни омбудсманът
Манолова даде петдневен ултиматум на работодателите да предвижат проекта
От ВМРО и „Атака” обявиха, че няма да подкрепят ГЕРБ и ще гласуват против предложението
Платформата протестира срещу бъдещия закон за авторското право в онлайн средата
Корнелия Нинова споделяла идеите на Джоузеф Стиглиц
Дванайсет момчета може да прекарат месеци блокирани в пещера в Тайланд (видео)
СТАТИСТИКИ
Общо 440,690,420
Активни 850
Страници 1,350
За един ден 1,302,066

ЕК задължава страните от еврозоната взаимно да си изкупуват дълговете

Снимка: ЕПА/БГНЕС
Еврократите протестираха и в края на 2009 г. заради възможността да им бъдат намалени заплатите. Възнагражденията на еврочиновниците се актуализират всяка година спрямо инфлацията.
Брюксел ще задължи държавите членки на еврозоната да се обединят във взаимно закупуване на държавни дългове, предадоха агенциите. Целта е националните бюджети да бъдат по-лесно контролирани като предпазна мярка. ЕК ще публикува в сряда законодателните си предложения за въвеждане на общи облигации в еврозоната.

Служители в европейските институции заплашиха със стачка, ако се променят правилата, по които се определят възнагражденията им заради въвеждането на икономии и ограничаването на разходите заради кризата. Сега заплатите им се коригират според текущата инфлация. Възможно е обаче това да бъде отменено, след като Франция, Германия и Великобритания поискаха промяна на начина на заплащане на служителите. Еврочиновник от най-нисък ранг получава брутна начална заплата от 2650 евро месечно.
3
1077
Дай мнение по статията
СЕГА Форум - Мнения: 
3
 Видими 
20 Ноември 2011 23:15
Това ли било лекарството?

Ето тук още едно.

/линк на форумец дъртреалист/

Редактирано от - Dart Dorvalla на 20/11/2011 г/ 23:22:39

21 Ноември 2011 00:32
Реално никой вече не иска да купува и държи европейски държавен дълг, освен разбира се немски. Това е резултатът от миналата седмица.
21 Ноември 2011 12:53
Влизането в еврозоната ще става според имуществен ценз, а на България би струвало близо 9 млрд. евро през първите 12 години, ако спасителният механизъм остане 1 трилион евро и не бъде увеличаван за спасяване на Италия, Испания и Франция.
Ангажиментите, поети в рамките на пакта "Евро плюс" без мандат от Народното събрание със заробващи финансови задължения да спасяваме с мизерните български ресурси по-богати задлъжнели държави. Става дума за милиарди евро, които ще тежат на децата и внуците ни, ако все пак влезем в еврозоната, както ни задължиха с присъединителния договор в ЕС.
Натиснете тук
Дай мнение по статията
Всички права запазени. Възпроизвеждането на цели или части от текста или изображенията става след изрично писмено разрешение на СЕГА АД