:: Разглеждате вестника като анонимен.
Потребител:
Парола:
Запомни моята идентификация
Регистрация | Забравена парола
Чува се само гласът на енергийните дружества, допълни омбудсманът
Манолова даде петдневен ултиматум на работодателите да предвижат проекта
От ВМРО и „Атака” обявиха, че няма да подкрепят ГЕРБ и ще гласуват против предложението
Платформата протестира срещу бъдещия закон за авторското право в онлайн средата
Корнелия Нинова споделяла идеите на Джоузеф Стиглиц
Дванайсет момчета може да прекарат месеци блокирани в пещера в Тайланд (видео)
СТАТИСТИКИ
Общо 429,262,337
Активни 78
Страници 13,215
За един ден 1,302,066

ТВ ПРОГРАМА

7 февруари

17:30 Днес на игрите

17:00 Церемония по откриване (пряко)



8 февруари

08:30 Церемония по откриването (повторение) БНТ2

10:45 Сноуборд, слоупстайл (м), финал

11:45 Линия Сочи

11:55 Ски бягане, 15 км скиатлон (ж)

14:30 Кънки бягане, 5000 м (м) БНТ2

16:25 Биатлон, спринт 10 км (м)

18:00 Кънки бягане, 5000 м (м)

18:30 Ски скокове, квалиф. (м)

19:35 Шейни (м), II манш

21:00 Днес на игрите

23:30 Линия Сочи

00:00 Ски св.стил, бабуни (ж), финал



9 февруари

07:00 Линия Сочи БНТ2

08:30 Линия Сочи

08:55 Алпийски ски, спускане (м)

11:55 Сноуборд, слоупстайл (ж), финал БНТ2

12:15 Ски бягане, 30 км скиатлон (м)

13:30 Кънки бягане, 3000 м (ж) БНТ2

16:25 Биатлон, спринт 7,5 км (ж)

17:45 Фиг.пързаляне, отборно (м, ж) БНТ2

19:00 Днес на игрите

19:30 Ски скокове, финал (м)

21:10 Фиг.пързаляне, отборно (танц.дв.) БНТ2

23:00 Линия Сочи БНТ2

00:45 Шейни (м), финал



10 февруари

06:30 Линия Сочи

08:55 Алпийски ски, суперкомб., спускане (ж)

11:45 Шорттрек, 1000 м (м), серии БНТ2

12:30 Шорттрек, 500 м (ж), серии

12:55 Алпийски ски, суперкомб., слалом (ж)

14:05 Шорттрек, 1500 м (м) и 3000 м (ж), финали

16:55 Биатлон, 12,5 км пресл. (м)

17:45 Кънки бягане, 500 м (м)

18:15 Линия Сочи

18:30 Шейни (ж), II манш БНТ2

21:00 Днес на игрите

21:45 Ски св.стил, бабуни (м), финал

23:00 Линия Сочи

23:30 Хокей (ж), Финландия - Канада БНТ2



11 февруари

06:30 Линия Сочи

10:55 Ски св.стил, слоупстайл (ж), финал

12:00 Ски бягане, спринт, квалиф. (м, ж)

13:55 Ски бягане, спринт, финали (м, ж)

16:55 Биатлон, 10 км пресл. (ж)

17:45 Линия Сочи

18:00 Кънки бягане, 500 м (ж) БНТ2

18:30 Фиг.пързаляне (сп.двойки), кратка програма БНТ2

20:25 Ски скокове (ж) БНТ2

21:00 Сноуборд, халфпайп (м), финал БНТ2

22:00 Днес на игрите

22:30 Шейни (ж), финал БНТ2

23:00 Линия Сочи

23:30 Фиг.пързаляне (сп.двойки), кратка програма



12 февруари

06:30 Линия Сочи

08:55 Алпийски ски, спускане (ж)

11:25 Сев.комбинация, ски скокове

14:30 Сев.комбинация, 10 км ски бягане

15:20 Хокей (ж), САЩ - Канада БНТ2

16:55 Кънки бягане, 1000 м (м)

17:45 Фиг.пързаляне (сп.двойки), волна програма

19:00 Днес на игрите

19:30 Фиг.пързаляне (сп.двойки), волна програма

21:00 Сноуборд, халфпайп (ж), финал БНТ2

22:00 Шейни (двойки) БНТ2

23:00 Линия Сочи

23:30 Хокей (м), Чехия - Швеция



13 февруари

06:30 Линия Сочи

11:25 Ски св.стил, слоупстайл (м), финал

12:30 Шорттрек, 500 м (ж), 1000 м (м), 5000 м (м)

14:30 Ски бягане, 10 км (ж)

15:55 Биатлон, 20 км инд. (м)

18:00 Хокей, Словакия - САЩ (м) БНТ2

20:00 Кънки бягане, 1000 м (ж) БНТ2

21:00 Днес на игрите

21:45 Фиг.пързаляне (м), кратка прогр.

23:00 Линия Сочи

23:30 Шейни, щафета



14 февруари

07:00 Линия Сочи

08:55 Алпийски ски, суперкомб. (м), спускане

11:55 Ски бягане, 15 км (м) БНТ2

13:25 Алпийски ски, сепуркомб. (м), слалом

14:30 Хокей (м), Швеция - Швейцария

17:15 Биатлон, 15 км инд. (ж) БНТ2

19:00 Днес на игрите

19:30 Фиг.пързаляне (м), кр.програма

21:10 Скелетон (ж), финал БНТ2

22:00 Ски скокове (м), квалиф.

23:00 Линия Сочи

23:30 Ски св.стил, акробатика (ж), финал



15 февруари

07:00 Линия Сочи БНТ2

08:55 Алпийски ски, супер-Г (ж)

12:00 Ски бягане, щафета 4х5 км (ж)

13:15 Шорттрек, 1000 м (м), 1500 м (ж)

14:30 Хокей (м), Русия - САЩ

17:30 Кънки бягане, 1500 (м) БНТ2

18:15 Скелетон (м), финал БНТ2

19:00 Днес на игрите

19:30 Ски скокове, финал (м)

21:45 Хокей (м), Швейцария - Чехия



16 февруари

08:30 Линия Сочи БНТ2

08:55 Алпийски ски, супер-Г (м)

10:45 Линия Сочи

11:15 Сноубордкрос (ж), финал

12:00 Ски бягане, щафета 4х10 км (м)

14:30 Хокей (м), Русия - Словакия

17:00 Биатлон, 15 км мас.старт (м)

17:45 Кънки бягане, 1500 м (м)

18:30 Фиг.пързаляне (танц.дв), кратка пр. БНТ2

21:50 Днес на игрите

22:30 Хокей (м), Финландия - Канада

00:30 Линия Сочи

01:00 Фиг.пързаляне (танц.дв.), кратка пр.



17 февруари

06:30 Линия Сочи

10:50 Бобслей (дв. м), I и II манш БНТ2

11:25 Сноубордкрос (м), финал

14:30 Хокей (ж), 1/2-финал БНТ2

16:55 Биатлон, 12,5 км мас.старт (ж)

17:45 Линия Сочи

18:00 Фиг.пързаляне (танц.дв), волна пр.

20:30 Бобслей (дв. м), финал БНТ2

21:00 Днес на игрите

21:45 Ски св.стил, акробатика (м), финал

23:00 Линия Сочи

23:30 Ски скокове, отборно



18 февруари

06:30 Линия Сочи

08:55 Алпийски ски, гиг.слалом (м), I манш

11:30 Сев.комбинация, ски скокове

12:25 Алпийски ски, гиг.слалом (м), II манш

13:30 Шорттрек, 1000 м (ж), 500 м (м), 3000 м (ж)

14:00 Сев.комбинация, 10 км ски бягане

14:35 Хокей (м), плейоф

17:00 Кънки бягане, 10 000 м (м)

17:45 Линия Сочи

19:00 Хокей (м), плейоф БНТ2

21:30 Ски св.стил, халфпайп (м), финал БНТ2

22:00 Днес на игрите

22:30 Бобслей (ж), I и II манш БНТ2

23:30 Линия Сочи

24:00 Хокей (м), плейоф





19 февруари

06:30 Линия Сочи

08:55 Алпийски ски, гиг.слалом (м), I манш

10:15 Хокей (м), 1/4-финал БНТ2

12:25 Алпийски ски, гиг.слалом (м), II манш

13:45 Ски бягане, отборен спринт, финали

14:45 Хокей (м), 1/4-финал

17:00 Биатлон, смес.щафета БНТ2

17:50 Сноуборд, пар.гиг.слалом, квалиф.(м, ж) БНТ2

19:00 Хокей (м), 1/4-финал БНТ2

21:30 Кънки бягане, 5000 м (ж) БНТ2

22:00 Днес на игрите

22:30 Бобслей (дв. ж), финал БНТ2

23:00 Хакей (м), 1/4-финал

01:00 Линия Сочи



20 февруари

06:30 Линия Сочи

09:00 Фиг.пързаляне (ж), кр.програма БНТ2

10:00 Сев.комбинация, отборни ски скокове

11:25 Ски св.стил, ски крос (м) БНТ2

12:55 Сев.комбинация, щафета 4х5 км

17:25 Фиг.пързаляне (ж), кр.програма

19:00 Днес на игрите

19:30 Фиг.пързаляне (ж), кр.програма

21:00 Ски св.стил, халфпайп (ж) БНТ2

22:00 Хокей (ж), финал БНТ2

00:15 Линия Сочи



21 февруари

06:30 Линия Сочи

10:30 Кърлинг (ж), финал БНТ2

11:25 Ски св.стил, ски крос (ж) БНТ2

14:00 Хокей (м), полуфинал

16:30 Биатлон, щафета 4х6 км (ж)

17:45 Алпийски ски, слалом (ж), I манш, запис

18:15 Алпийски ски, слалом (ж), II манш

19:00 Хокей (м), полуфинал БНТ2

21:30 Шорттрек, 500 м (м), 1000 м (ж), 5000 м (м) БНТ2

22:00 Днес на игрите

22:45 Хокей (м), полуфинал, запис

22:45 Кърлинг (м), финал БНТ2

23:30 Линия Сочи

01:15 Шорттрек, 500 м (м), 1000 м (ж), 5000 м (м)



22 февруари

07:00 Линия Сочи БНТ2

11:10 Сноуборд, пар.гиг.сл, финали (м, ж)

13:20 Ски бягане, 30 км (ж)

14:40 Алпийски ски, слалом (м), I манш

16:25 Биатлон, щафета 4х7,5 км (м)

17:50 Линия Сочи

18:10 Алпийски ски, слалом (м), II манш

19:30 Фиг.пързаляне, гала

21:00 Кънки бягане, отб.преследване БНТ2

21:30 Днес на игрите

22:15 Хокей (м), финал за 3-о място

00:15 Линия Сочи

00:45 Бобслей (4-ка), I и II манш



23 февруари

07:00 Линия Сочи БНТ2

08:55 Ски бягане, 50 км (м) БНТ2

11:30 Бобслей (4-ка), III манш БНТ2

13:00 Бобслей (4-ка), финал БНТ2

14:00 Хокей (м), финал

16:30 Бобслей (4-ка), репортаж

17:00 Днес на игрите

18:00 Закриване
1
1168
Дай мнение по статията
СЕГА Форум - Мнения: 
1
 Видими 
06 Февруари 2014 20:24
И програмата на севеврнокорейската първа програма:
13 февруари - Церемония по откриване (пряко - може и да не е)
18 февруари - успехите на китайските олимпийци
22 февруари - неуспехите на южнокорейците - 3-часов букет
28 февруари - закриване на игрите
Дай мнение по статията
Всички права запазени. Възпроизвеждането на цели или части от текста или изображенията става след изрично писмено разрешение на СЕГА АД