"Конелиано" (Герман) - "Спартак" (Плевен) 2:2

"Беласица" (Петрич) - "Пирин" (Благоевград) 2:2

"Ботев" ...' />
"Конелиано" (Герман) - "Спартак" (Плевен) 2:2

"Беласица" (Петрич) - "Пирин" (Благоевград) 2:2

"Ботев" ...' />
:: Разглеждате вестника като анонимен.
Потребител:
Парола:
Запомни моята идентификация
Регистрация | Забравена парола
Чува се само гласът на енергийните дружества, допълни омбудсманът
Манолова даде петдневен ултиматум на работодателите да предвижат проекта
От ВМРО и „Атака” обявиха, че няма да подкрепят ГЕРБ и ще гласуват против предложението
Платформата протестира срещу бъдещия закон за авторското право в онлайн средата
Корнелия Нинова споделяла идеите на Джоузеф Стиглиц
Дванайсет момчета може да прекарат месеци блокирани в пещера в Тайланд (видео)
СТАТИСТИКИ
Общо 438,481,952
Активни 121
Страници 8,099
За един ден 1,302,066

Програма на Първа лига за сезон 2002/2003 (пролет)

ХVI кръг
22 февруари (събота), 14.30 ч.
"Сокол'96" (Марково) - "Янтра" (Габрово)1:1
"Конелиано" (Герман) - "Спартак" (Плевен)2:2
"Беласица" (Петрич) - "Пирин" (Благоевград)2:2
"Ботев" (Враца) - "Родопа" (Смолян)2:4
"Олимпик" (Тетевен) - "Видима-Раковски" (Севлиево)1:6
"Белите орли" (Плевен) - "Дунав" (Русе)0:1
"Берое" (Стара Загора) - "Светкавица" (Търговище)1:1
"Македонска слава" (Благоевград) - "Академик" (Свищов)1:0


ХVII кръг
28 февруари (петък), 14.30 ч.
"Берое" - "Сокол"0:0
"Светкавица" - "Белите орли"2:2
"Дунав" - "Олимпик"0:2
"Видима" - "Ботев"1:0
"Родопа" - "Беласица"0:2
"Пирин" - "Мак. слава"1:4
"Академик" - "Конелиано"2:0
"Спартак" - "Янтра"1:2


ХVIII кръг
8 март (събота), 15.30 ч.
"Сокол" - "Спартак"0:0
"Янтра" - "Академик"0:3
"Конелиано" - "Пирин"2:2
"Мак. слава" - "Родопа"0:1
"Беласица" - "Видима"0:2
"Ботев" - "Дунав"0:0
"Олимпик" - "Светкавица"0:1
"Белите орли" - "Берое"0:3

ХIХ кръг
15 март (събота), 15.30 ч.
"Белите орли" - "Сокол"0:3
"Берое" - "Олимпик"2:0
"Светкавица" - "Ботев"1:0
"Дунав" - "Беласица"0:3
"Видима" - "Мак. слава"0:1
"Родопа" - "Конелиано"2:0
"Пирин" - "Янтра"1:3
"Академик" - "Спартак"1:1


ХХ кръг
22 март (събота), 15.30 ч.
"Сокол" - "Академик"0:2
"Спартак" - "Пирин"2:2
"Янтра" - "Родопа"0:2
"Конелиано" - "Видима"0:2
"Мак. слава" - "Дунав"1:0
"Беласица" - "Светкавица"1:2
"Ботев" - "Берое"0:2
"Олимпик" - "Белите орли"3:2


ХХI кръг
5 април (събота), 17 ч.
"Олимпик" - "Сокол"1:2
"Белите орли" - "Ботев"2:1
"Берое" - "Беласица"1:1
"Светкавица" - "Мак. слава"0:4
"Дунав" - "Конелиано"0:3
"Видима" - "Янтра"1:1
"Родопа" - "Спартак"3:0
"Пирин" - "Академик"2:1


ХХII кръг
12 април (събота), 17 ч.
"Сокол" - "Пирин"1:1
"Академик" - "Родопа"1:4
"Спартак" - "Видима"0:2
"Янтра" - "Дунав"2:1
"Конелиано" - "Светкавица"1:3
"Мак. слава" - "Берое"0:1
"Беласица" - "Белите орли"0:0
"Ботев" - "Олимпик"1:2


ХХIII кръг
19 април (събота), 17 ч.
"Ботев" - "Сокол"2:3
"Олимпик" - "Беласица"1:2
"Белите орли" - "Мак. слава"0:2
"Берое" - "Конелиано"1:2
"Светкавица" - "Янтра"2:3
"Дунав" - "Спартак"0:2
"Видима" - "Академик"2:2
"Родопа" - "Пирин"0:1


ХХIV кръг
23 април (сряда), 17 ч.
"Сокол" - "Родопа"2:8
"Пирин" - "Видима"0:1
"Академик" - "Дунав"0:0
"Спартак" - "Светкавица"1:3
"Янтра" - "Берое"0:0
"Конелиано" - "Белите орли"1:2
"Мак. слава" - "Олимпик"3:3
"Беласица" - "Ботев"2:1


ХХV кръг
26 април (събота), 17 ч.
"Беласица" - "Сокол"1:1
"Ботев" - "Мак. слава"1:4
"Олимпик" - "Конелиано"1:2
"Белите орли" - "Янтра"1:3
"Берое" - "Спартак"1:1
"Светкавица" - "Академик"0:0
"Дунав" - "Пирин"2:4
"Видима" - "Родопа"1:2


ХХVI кръг
3 май (събота), 18 ч.
"Сокол" - "Видима"0:2
"Родопа" - "Дунав"1:0
"Пирин" - "Светкавица"1:2
"Академик" - "Берое"1:1
"Спартак" - "Белите орли"0:2
"Янтра" - "Олимпик"1:1
"Конелиано" - "Ботев"2:3
"Мак. слава" - "Беласица"0:0



ХХVII кръг
10 май (събота), 18 ч.
"Мак. слава" - "Сокол"2:2
"Беласица" - "Конелиано"8:1
"Ботев" - "Янтра"1:5
"Олимпик" - "Спартак"1:2
"Белите орли" - "Академик"0:0
"Берое" - "Пирин"0:3
"Светкавица" - "Родопа"1:2
"Дунав" - "Видима"0:4


ХХVIII кръг
17 май (събота), 18 ч.
"Сокол" - "Дунав"0:0
"Видима" - "Светкавица"0:1
"Родопа" - "Берое"0:0
"Пирин" - "Белите орли"1:0
"Академик" - "Олимпик"1:2
"Спартак" - "Ботев"4:2
"Янтра" - "Беласица"0:5
"Конелиано" - "Мак. слава"1:3


ХХIХ кръг
24 май (събота), 18 ч.
"Конелиано" - "Сокол"0:1
"Мак. слава" - "Янтра"4:2
"Беласица" - "Спартак"1:0
"Ботев" - "Академик"0:3
"Олимпик" - "Пирин"0:4
"Белите орли" - "Родопа"1:4
"Берое" - "Видима"0:1
"Светкавица" - "Дунав"2:1


ХХХ кръг
31 май (събота), 18 ч.
"Сокол" - "Светкавица"0:1
"Дунав" - "Берое"2:1
"Видима" - "Белите орли"0:0
"Родопа" - "Олимпик"3:1
"Пирин" - "Ботев"1:0
"Академик" - "Беласица"0:3
"Спартак" - "Мак. слава"0:1
"Янтра" - "Конелиано"4:4
926
Всички права запазени. Възпроизвеждането на цели или части от текста или изображенията става след изрично писмено разрешение на СЕГА АД