:: Разглеждате вестника като анонимен.
Потребител:
Парола:
Запомни моята идентификация
Регистрация | Забравена парола
Чува се само гласът на енергийните дружества, допълни омбудсманът
Манолова даде петдневен ултиматум на работодателите да предвижат проекта
От ВМРО и „Атака” обявиха, че няма да подкрепят ГЕРБ и ще гласуват против предложението
Платформата протестира срещу бъдещия закон за авторското право в онлайн средата
Корнелия Нинова споделяла идеите на Джоузеф Стиглиц
Дванайсет момчета може да прекарат месеци блокирани в пещера в Тайланд (видео)
СТАТИСТИКИ
Общо 438,513,605
Активни 120
Страници 12,330
За един ден 1,302,066

Седмична програма на столичните кина


Премиери:

Блейд Рънър 2049,
прожектира се в Сине гранд, Синема сити и Арена

Всички мои мъже,
прожектира се в Сине гранд, Синема сити и Арена

Рай,
прожектира се в Дим на киното и Филмотечно кино Одеон

Изгубени в Париж,
прожектира се в Дим на киното и Филмотечно кино Одеон

Синема сити Парадайз
Блейд Рънър 2049 3D 4DX: 12:40 (утре и неделя), 15:50, 19:00, 22:10, 3D: 11:50 (утре и неделя), 13:10, 15:00, 16:20, 18:10, 19:30, 21:20, 22:40, Аз, проклетникът, 12:15 (утре и неделя), Емоджи: Филмът 3D: 11:30 (утре и неделя), 16:30, 2D: 14:30, 18:30, Бари Сийл: Наркотрафикантът, 19:50, 22:15, Бодигард на убиеца, 20:40, Американски убиец, 19:40, 22:00, Късметът на Логан, 21:00, XII "А", 13:20, 15:45, 17:50, 19:45, 21:40, То, 13:50, 16:30, 19:10, 21:50, Линия на смъртта, 13:00, 15:20, 17:40, 20:00, 22:20, Lego Ninjago: Филмът 3D: 11:20 (утре и неделя), 13:30, 15:40, 17:45, 2D: 12:30 (утре и неделя), 14:40, 16:45, 18:50, Героите на джунглата, 11:50 (утре и неделя), 15:00, Довереникът на кралицата, 13:30, 17:00, 19:15, 21:30, Шантаво семейство, 11:40 (утре и неделя), 13:40, 15:40, 17:40, Крадци на ядки 2: Луди по природа, 11:00 (утре и неделя), 13:00, Всички мои мъже, 12:00 (утре и неделя), 14:00, 16:10, 18:15, 20:20, 22:30, Kingsman: Златният кръг, 13:20, 15:15, 16:10, 18:00, 19:00, 20:50, 21:45

Синема сити

Аз, проклетникът 3, 11:40 (утре и неделя), 13:40, Емоджи: Филмът 3D 17:00, 18:40, 2D: 12:40 (утре и неделя), 14:30, Бари Сийл: Наркотрафикантът, 13:50, 21:00, Американски убиец, 21:30, XII "А", 13:20, 15:40, 17:45, 19:45, 21:45, утре и неделя: 15:40, 17:45, 19:45, 21:45, То, 16:30, 19:20, 20:30, 22:00, Линия на смъртта, 13:00, 15:20, 17:40, 20:00, 22:20, Lego Ninjago: Филмът 3D: 11:00 (утре и неделя), 13:10, 15:15, 17:20, 2D: 12:00 (утре и неделя), 14:10, 16:20, 18:50, Героите на джунглата, 11:00 (утре и неделя), Довереникът на кралицата, 14:15, 16:40, 19:00, 21:20, Шантаво семейство, 11:20 (утре и неделя), 13:00, 15:00, 19:30, Крадци на ядки 2: Луди по природа, 12:20 (утре и неделя), Всички мои мъже, 12:00 (утре и неделя), 14:00, 16:00, 18:10, 20:20, 22:30, Kingsman: Златният кръг, 12:20 (утре и неделя), 15:10, 16:10, 18:00, 19:10, 20:50, 22:10, Блейд Рънър 2049 3D: 11:10 (утре и неделя), 12:10 (утре и неделя), 14:20, 15:20, 17:30, 18:30, 20:40, 21:40
Mетрополитен опера представя: Норма, сряда 19.00

IMAX
Блейд Рънър 2049, 13:00, 16:15, 19:30, 22:45



Арена De luxe Bulgaria Mall
5D Гробницата на фараона, 11:20, 12:15, 13:10, 14:05, 15:00, 15:55, 16:50, 17:45, 18:40, 19:35, 20:30, 21:25, Дракула, 11:30, 12:25, 13:20, 14:15, 15:10, 16:05, 17:00, 17:55, 18:50, 19:45, 20:40, 21:35, Какво става с полюса, 11:00, 11:45, 12:50, 13:35, 14:40, 15:25, 16:30, 17:15, 18:20, 19:05, 20:10, 20:55, Свърталище на духове, 12:05, 12:40, 13:55, 14:30, 15:45, 16:20, 17:35, 18:10, 19:25, 20:00, 21:15, 21:50
И още: XII "А", 13:15, 15:15, 21:00, Kingsman: Златният кръг, 14:00, 16:45, 19:40, 22:30, Lego Ninjago: Филмът, 12:00, 14:15, 16:30, 18:50, Блейд Рънър 2049, 11:30, 14:45, 18:00, 19:30, 21:15, 22:45, Всички мои мъже, 13:45, 16:00, 18:10, 20:15, 22:30, Довереникът на кралицата, 17:20, 19:45, 22:00, Емоджи: Филмът, 11:15, 13:30, 15:40, 17:45, Линия на смъртта, 12:10, 14:30, 17:00, 20:00, 22:20
Опера: Вълшебната флейта, утре от 18:00

Arena The Mall
XII "А", 14:40, 16:45, 21:45, Kingsman: Златният кръг, 14:15, 17:10, 18:45, 20:00, 22:50, Lego Ninjago: Филмът, 11:00, 13:10, 15:20, 17:30, 19:40, Американски убиец, 22:10, Бари Сийл: Наркотрафикантът, 21:30, Блейд Рънър 2049, 11:30, 13:00, 14:45, 16:15, 18:00, 19:30, 21:15, 22:45, Всички мои мъже, 12:45, 14:50, 17:00, 19:00, 21:00, Довереникът на кралицата, 12:30, 14:45, 17:20, 19:45, 22:00 Емоджи: Филмът, 12:00, 14:00, 16:00, 18:00, 20:00, Линия на смъртта, 12:50, 15:20, 17:45, 20:15, 22:30, То 18:30, 21:20, Шантаво семейство, 12:20, 14:30, 16:30
Опера: Вълшебната флейта, утре 18:00

Арена Младост
Блейд Рънър 2049, IMAX: 13:00, 16:15, 19:30, 22:45, 3D: (утре и неделя), 11:00, 12:00, 14:15, 15:15, 17:30, 18:30, 20:45, 21:45, XII "А", 14:30, 18:30, 19:15, 20:30, 21:15, 22:30, Kingsman: Златният кръг, 15:20, 16:40, 18:10, 19:30, 21:00, 22:20, Lego Ninjago: Филмът, 11:10, 13:20, 14:00, 15:30, 16:10, 17:40, 18:40, Американски убиец, 19:45, 22:00, Бари Сийл: Наркотрафикантът, 15:15, 17:40, 20:00, 22:30, Бодигард на убиеца, 20:45, Всички мои мъже, 13:40, 15:45, 17:50, 20:00, 22:15, Довереникът на кралицата, 14:40, 17:00, 19:20, 21:40, Емоджи: Филмът, 13:00, 15:00, 17:00, 19:00, Крадци на ядки 2: Луди по природа, 12:30, (утре и неделя), 12:30, 16:30, Късметът на Логан, 21:00, Линия на смъртта, 15:45, 18:15, 20:30, 22:45, То, 14:50, 17:30, 20:10, 22:50, Шантаво семейство, 13:10, 15:10, 17:15
Опера: Вълшебната флейта, сряда 19:00

Arena Запад
XII "А", 18:00, 19:20, 20:10, 21:30, 22:15, Kingsman: Златният кръг, 15:15, 16:40, 18:10, 19:30, 21:00, 22:30, Lego Ninjago: Филмът, 11:30, 12:20, 13:40, 14:30, 15:50, 16:40, 18:00, 18:45, Американски убиец, 21:00, Бари Сийл: Наркотрафикантът, 17:30, 19:50, 22:30, Блейд Рънър, 11:00, 12:00, 13:00, 14:15, 15:15, 16:15, 17:30, 18:30, 19:30, 20:45, 21:45, 22:45, Бодигард на убиеца, 22:15, Валериан и градът на хилядите планети, 22:15, Всички мои мъже, 15:30, 17:30, 19:45, 21:50, Довереникът на кралицата, 12:30,15:00, 17:15, 19:30, 21:45, Емоджи: Филмът, 12:00, 14:00, 16:10, 18:15, 20:10, Крадци на ядки 2: Луди по природа, 16:00, Линия на смъртта, 15:20, 17:40, 22:20, То, 15:45, 18:30, 20:15, 21:15, Шантаво семейство, 13:10, 15:10, 17:20
Опера: Вълшебната флейта, сряда 19:00

Дом на киното
С приятели на кино: Търговският пътник, днес 15.00, утре 13.00 Франц, утре 15.00, понеделник 19.30, вторник 16.00, Пеле: Раждането на една легенда, утре 15.00, сряда 16.30, Перфектни непознати, неделя 21.05, Прекрасните дни в Аранхуез, неделя 14.15, четвъртък 17.00, Пътуване във времето, четвъртък 15.15
Премиери: Изгубени в Париж, днес 17.15, неделя 12.45, вторник 21.45, Рай, днес 20.30, вторник 19.30, сряда 14.05, Шантаво семейство, утре и неделя 11:00, То, понеделник 21.30, четвъртък 21.15, Перфектни непознати, понеделник 16.05
Sofia Biting Docs: днес 19.00 В света на Гивън, утре 19.00 Испания за един ден,
Човек и природа: Повече от мед, утре 17:00, Не ми бъркай в здравето, неделя 19.00
Танцово кино: Чико и Рита, съвместно с Институт Сервантес, неделя 16.00
Българско кино: Хляб и зрелища, неделя 17.45
Кино юбилей: Нина Янкова представя, вторник 18.30
Къса сряда: Тя, която маха от влака, с английски субтитри, сряда 18.30
Branagh Theatre Live: Ромео и Жулиета съвместно с Британското ппосолство, сряда 19.05
CineLibri 2017: Истанбул червен, четвъртък 19.00
София Филм Фест за учащи: Хляб и зрелища, понеделник 18.00

Филмотечно кино Одеон
днес: 13.30 Людмил Стайков: Обич, 15.15 Пътуване във времето, 17.00 Изгубени в Париж, 18.30 Приказки от Балканите, 20.15 Рай, утре: 12.45 Прекрасните дни в Аранхуес, 14.30 Търговският пътник, 16.45 Диванът на Сталин, 18.30 Рай, 20.45 Изгубени в Париж, неделя: 12.45 Франц, 14.45 Пътуване във времето, 16.30 Изгубени в Париж, 18.00 Рай, 20.30 Търговският пътник, понеделник: 13.30 Диванът на Сталин, 15.15 Прекрасните дни в Аранхуес, 17.15 Доку-ментално: Филми на Константин Костов от 60-те години, 18.30 Георги Чолаков: Ненужен антракт, 20.15 Рай, вторник: 14.00 Людмил Стайков: Допълнение към Закона за защита на държавата, 16.45 Рай, 19.00 Изгубени в Париж, 20.30 Франц, сряда: 14.30 Франц, 16.30 Търговският пътник, 20.45 Изгубени в Париж, четвъртък: 12.45 Людмил Стайков: Илюзия, 14.45 Прекрасните дни в Аранхуес, 16.30Диванът на Сталин, 18.15 Синелибри: Една любов на Суан, 20.30 Синелибри: Братовчедката Рейчъл


626
Всички права запазени. Възпроизвеждането на цели или части от текста или изображенията става след изрично писмено разрешение на СЕГА АД