:: Разглеждате вестника като анонимен.
Потребител:
Парола:
Запомни моята идентификация
Регистрация | Забравена парола
Чува се само гласът на енергийните дружества, допълни омбудсманът
Манолова даде петдневен ултиматум на работодателите да предвижат проекта
От ВМРО и „Атака” обявиха, че няма да подкрепят ГЕРБ и ще гласуват против предложението
Платформата протестира срещу бъдещия закон за авторското право в онлайн средата
Корнелия Нинова споделяла идеите на Джоузеф Стиглиц
Дванайсет момчета може да прекарат месеци блокирани в пещера в Тайланд (видео)
СТАТИСТИКИ
Общо 447,867,951
Активни 275
Страници 4,831
За един ден 1,302,066

Българите избират "топли" маршрути за зимата

Снимка: архив
"Определено през зимата българинът предпочита топлите дестинации - Малдиви, Дубай и др., коментира Ели Ишлимова от туроператорската фирма "Травъл Ес експрес". Клиенти на фирмата са посрещнали новата година в Сенегал и Катар за над 2000 евро. "Бомбите не стряскат българина. Атентатът в Испания не трогна българите, те по-скоро се плашат от природни бедствия", обобщи Ишлимова. За два-три месеца ще има отлив от азиатските дестинации, но после всичко ще се върне постарому, смятат от бранша. Страхът от нови трусове в Карибите ще намали цените на почивките, пресмятат туроператори. "Макар да имаме откази за Тайланд, няколко човека непременно държат да отидат в този ад през януари", каза Цветелина Йорданова от "Трансатлантик травъл". Съветваме ги да гледат телевизия, казахме им, че там е опасно за здравето им - без успех, допълни тя. Предпочитани места са Коста Рика и Каракас за 2078 евро, Сингапур и о. Бинтан. Испания, Тунис и Хърватска също са предпочитани дестинации. Палма де Майорка изживява ренесанс.
6
701
Дай мнение по статията
СЕГА Форум - Мнения: 
6
 Видими 
03 Януари 2005 02:22
Какви трусове в Карибите? Вие знаете ли къде са Карибите?
03 Януари 2005 06:29
Със сигурност не знае, emacs. Ма и наистина, откъде на къде ганьовци ще ходят на почивка там, където и американците, че и в същия сезон?
03 Януари 2005 09:09
Доколкото имам информация от медиите, по тия "топли" маршрути са се отправили има-няма 500-600 души. И заради тях да пишете българите/сиреч всички българи/, не е много правилно.
03 Януари 2005 09:45
Кариби, Малдиви -- всичко що лети се яде
03 Януари 2005 16:51
Като се говори за Карибите, имайте в предвид о-в Куба. Независимо от политическите плонжове на нашите управници, на този остров са едни от най-чистите и екологични плажове на планетата Земя.
03 Януари 2005 17:51
афторката сигур са я друсали на карибите та още помни.
горнио, кажи нещо и за другите планети
Дай мнение по статията
Всички права запазени. Възпроизвеждането на цели или части от текста или изображенията става след изрично писмено разрешение на СЕГА АД