Агитка на "Зимбру" (Кишинеу) от 17 души ще дойде от Молдова за първия мач от пресявката в турнира на УЕФА срещу "Литекс". Запалянковците ще преспят в Плевен. Двубоят е в четвъртък от 20,30 ч.
Фенклубът в Ловеч пък се разцепи и неговият досегашен шеф Николай Енчев заедно с още 40-ина души основаха алтернативна организация.
Без санкции се отърваха играчите на "Литекс" след загубата от "Славия" с 1:2. Солидна глоба обаче ще има за изгонения в този мач Мурад Хидиует. Очаква се той да отнесе поне 2 мача наказание днес от БФС, което ще го извади поне за гостуването на ЦСКА на 23 август.
Същевременно "Зимбру" завърши 0:0 у дома с ФК "Тираспол" в 1-ия кръг на шампионата. Срещата бе разузнавана от треньора на "оранжевите" Ферарио Спасов и мениджъра Стойчо Стоилов.
















От някъде трябва да почнем да се цивилизоваме. 