Активни 269
Страници 18,309

НАКРАТКО

"Локо" (Сф)

най-вероятно ще продаде през зимата защитника Георги Марков в китайски клуб. Кристиян Добрев пък ще пропусне съботното домакинство с "Черноморец" заради наказание.

"Спартак" (Вн)

няма да може да ползва контузения Георги Мечечиев срещу "Родопа". Капитан на варненци в Смолян най-вероятно ще е Иво Димов, след като се оказа, че титулярите няма да бойкотират срещата.

Георги Пеев

влезе след почивката за "Динамо" (Киев), който би аматьорския "Батипалезе" (Ит) с 3:1. Мачът е част от лагера на украинците в Италия преди мача от Шампионската лига с "Интер" в Киев в сряда.
05 Декември 2003 08:34
Я днес няма статия за ВОДАЧА И ШАМПИОНА а бъка със статии за Ботев, Левски, Караджата и Митю Ганев
05 Декември 2003 08:37
Червените следят нападател от Добрич
ЦСКА е по петите на голаджията от Добруджа Борислав Кондев. Селекционерът на червените Петър Жеков ще пътува в събота до североизточния град, за да наблюдава изявите на нападателя срещу Слънчев бряг. Емисари на шампионите изгледаха преди седмица гостуването на Добруджа срещу Септември. Тогава Кондев заби два гола при победата 4:1. Шефовете на ЦСКА разчитат на солидните връзки на Жеков в Добрич. Бившият национал тренираше преди години втородивизионния отбор.
Добруджа често е давал играчи на армейците. През 1995 г. в Борисовата градина пристигнаха Галин Иванов и Милен Петков. Малко след това на Армията дойде и македонецът Ристе Милосавов. През зимата на 2000 г. от Добруджа в ЦСКА премина Светостлав Петров.