:: Разглеждате вестника като анонимен.
Потребител:
Парола:
Запомни моята идентификация
Регистрация | Забравена парола
Чува се само гласът на енергийните дружества, допълни омбудсманът
Манолова даде петдневен ултиматум на работодателите да предвижат проекта
От ВМРО и „Атака” обявиха, че няма да подкрепят ГЕРБ и ще гласуват против предложението
Платформата протестира срещу бъдещия закон за авторското право в онлайн средата
Корнелия Нинова споделяла идеите на Джоузеф Стиглиц
Дванайсет момчета може да прекарат месеци блокирани в пещера в Тайланд (видео)
СТАТИСТИКИ
Общо 428,205,736
Активни 86
Страници 12,312
За един ден 1,302,066

Седмична програма на столичните кина

Гарванът на спасението



Сердика - 11.00, 12.45, 14.30, 16.20, 18.10, 20.00, 22.00 Витоша - 11.15, 13.00, 14.45, 16.30, 18.15, 20.00, 21.45 FX CINEMA - 15.30, 17.30, 19.45, 21.45

Изкуството на войната

Модерен театър - 11.45, 14.10, 16.30, 19.00, 21.30 Изток - 10.45, 12.50, 15.00, 17.10, 19.20, 21.30 Рекс ултра - 10.40, 13.00, 15.20, 17.45, 20.15, 22.45 Левски - 11.15, 13.45, 16.15, 18.45, 21.15 Мултиплекс зала 6 - 12.15, 14.45, 17.15, 19.45, 22.15

Еволюция

Сердика - 09.07 - 20.00 FX CINEMA - 19.30, 21.30



Раздвоение

Биад - 21.15 Ново кино "Позитано" - 18.30



Момчета - чудо

Мир зала 1 - 11.30(без чт.), 13.30, 15.30, 17.30, 19.30, 21.45 Мултиплекс зала 5 - 13.30, 15.45, 18.00, 20.15, 22.30



Технология на злото

Модерен театър - 19.30



Приказка за маймунката

Култура "Ново кино Славейков" н 11.45 пет.-нд. Зала "Глобус" - 13.00 пет.-нед. Левски - 11.15, 16.00



География на страха

Култура зала "Ново кино Славейков" - 15.15



15 минути

Мир зала 2 - 13.00, 15.00, 17.10, 19.20, 21.30 FX CINEMA - 15.00 Левски - 13.00, 17.00, 19.30, 22.00 Ново кино "Позитано" - 20.45 Зимен дворец - 22.40



Д-р Т. и жените

Москва - 14.30, 20.45 Мултиплекс, зала 1 - 15.30, 20.00

Някой като теб

Модерен театър - 12.30, 14.15, 16.00, 17.45, 19.20, 21.00

Култура "Ново кино Славейков" - 17.00, 21.00 Култура зала "Глобус" - 13.00(пон.-четв), 19.00 Люмиер - 16.00, 18.00, 20.00 Мултиплекс зала 3 - 13.45, 15.45, 17.45, 19.45, 21.45



Пурпурните реки

Европа палас - 11.15, 13.15, 15.15, 17.15, 19.15, 21.15 Левски - 13.30, 17.30, 20.00, 22.15 Ново кино Позитано - 18.45, 22.30 Мултиплекс, зала 1 - 13.30, 18.00, 22.30



Малена

Биад - 14.15, 16.00, 17.45, 19.30 Мултиплекс, зала 4 - 12.30, 18.30, 20.30



Тигър и дракон

Модерен театър - 11.30, 17.15



Неочакван обрат

Мултиплекс, зала 2 - 13.45, 17.45, 19.45



Открити рани

Модерен театър - 10.45, 13.15, 17.15, 19.00

Нишава - 21.00 ч. Мултиплекс, зала 4 - 14.30, 16.30, 22.30



Мексиканеца

Москва - 18.30



Враг пред портата

Мир зала "Глобус" - 14.45, 20.45



Гепи

Зимен дворец - 18.45



Завръщането на паяка

Модерен театър - 15.30, 21.10 FX CINEMA - 15.15, 17.15, 19.15, 21.15 Мултиплекс, зала 2 - 15.45, 21.45



Запази последния танц

Модерен театър - 13.30 Влайкова - 16.00, 18.00, 20.00



Голямата ваканция

Левски - 11.00, 15.30 Влайкова - 11.30 ч.(съб. - нед.)



Били Елиът

Култура, зала "Ново кино Славейков" - 13.15



Танцьорка в мрака

Култура зала "Ново кино Славейков" - 18.40



Ханибал

Модерен театър - 11.00, 15.00, 21.00 FX Cinema - 17.00



Грозна като смъртта

Москва - 16.45



Аз графинята

Култура зала "Глобус" - 17.00

Шеметна сделка

Урвич - 14.00, 17.45



Клетката

Урвич - 15.40, 19.30

Да откриеш Форестър

Ново кино Позитано - 20.15

Неоязвимият

Ново коно Позитано - 17.00



Треска за шоу

Зимен дворец - 17.00

Доказано жив

Зимен дворец - 20.30

Запознай се с нашите

Лъки синема - 15.30 (съб.-нед.), 17.30, 22.00 Нишава - 17.00, 19.00

Страшен филм

Лъки синема - 15.00 (съб.-нед.), 17.00, 22.15



Шесто чувство

Лъки сенема - 19.30

Зеленият път

Лъки синема - 19.00



Играта на играчките

Нишава - 11.30, 13.00



Фенът

Искър - Дом на културата -15.00, 17.00, 19.00



Евро-български културен център

ПАНОРАМА НА ЮЪН МАКГРЕГЪР

Ексклузивно: Нора 8.07 - 19.00, Трейнспотинг - 7.07 - 19.00, 11.07 - 15.00ч., 12.07 - 21.00 Плитък гроб - 9.07 - 15.00, 11.07 - 19.00 Записки под възглавката - 8.07 - 16.30, 10.07 - 14.00, 20.30 Луд живот - 9.07 - 21.00, 10.07 - 16.30 Звезден глас - 11.07 - 21.00, 12.07 - 15.00 Око на свидетел - 7.07 - 15.00, 9.07 - 17.00, 10.07 - 18.30, 11.07 - 17.00, 12.07 - 19.00 Аферата Беарингс - 8.07 - 14.30, 9.07 - 19.00, 12.07 - 17.00 Дневникът на Бриджит Джоунс - 7.07 - 21.00, 8.07 - 21.00



Филмотечно кино Одеон



Крадци на велосипеди - 8.07 - 18.00 Шуша - 9.07 - 18.00 Чудото в Милано - 10.07 - 18.00 Умберто Д. - 11.07 - 18.00

Честта на фамилията Прици - 7, 11.07 - 15.30 Тутси - 8,12.07 - 15.30 Някои го предпочетат горещо - 7.07 - 18.00, 10.07 - 15.30 Апартаментът - 9.07 - 15.30 Ерин Брокович -8,9,10,11,12.07 - 20.00, 7.07 - 20.15 Операторът - 12.07 - 18.00





Кино Роял

Зала 1:Изкуството на войната 12:30,15:00,17:30,20:00,22:30

Зала 2(климатик): Градски легенди 2 12:00,14:00,20:15,22:15

Грозна като смъртта 16:00,18:00



Дом на киното

Животът е прекрасен 12:00: Запознай се с нашите 14:00: Запази последния танц 16:00 Маркиз дьо Сад 18:00,20:00(пет.,съб.,нед.)



087 Ялта

12.07.12:45 Приказка за маймунката (Промоция: 2 ма за 4лв.)

14:00 Мис Таен агент(Промоция 2-ма за 4лв.) 16:00 Пурпурни реки(4лв.) 18:15 Грозна като смъртта (Промоция 2-ма за

4лв.) 20:30 Гeография на страха(4лв.) Гладиатор 23:00 (За последно на голям екран, промоция 2- ма за 4лв.)
448
Всички права запазени. Възпроизвеждането на цели или части от текста или изображенията става след изрично писмено разрешение на СЕГА АД