Активни 286

Бербатов вкара два при загуба на "Байер"

Снимка: АП/БТА
Димитър Бербатов се отчете с два гола, но тимът му "Байер" загуби с 2:3 като гост на "Хамбургер". Последните 2 съперника на ЦСКА в евротурнирите се срещнаха във II кръг за купата на Германия.

Голмайсторът на националния отбор откри резултата още във 2-ата минута, а след това направи 2:2 в 81-ата. Междувременно се бяха разписали Ван Буйтен (55-а) и Барбарез (61), а победния гол вкара швейцарецът Рафаел Вики 5 минути преди края. "Позабравените голмайсторски способности на Бербатов този път бяха безполезни, а кризата в "Байер" се задълбочи", коментира кьолнският в."Експрес". Под ръководството на новия треньор Михаел Скибе "аспирините" имат равенство и две загуби.

Другият национал в Германия - Чавдар Янков, получи нова порция критика от треньора си в "Хановер" Евалд Линен. "Българинът има още много да учи преди да може да играе като плеймейкър", изтъква наставникът пред в."Хановерше Алгемайне".