:: Разглеждате вестника като анонимен.
Потребител:
Парола:
Запомни моята идентификация
Регистрация | Забравена парола
Чува се само гласът на енергийните дружества, допълни омбудсманът
Манолова даде петдневен ултиматум на работодателите да предвижат проекта
От ВМРО и „Атака” обявиха, че няма да подкрепят ГЕРБ и ще гласуват против предложението
Платформата протестира срещу бъдещия закон за авторското право в онлайн средата
Корнелия Нинова споделяла идеите на Джоузеф Стиглиц
Дванайсет момчета може да прекарат месеци блокирани в пещера в Тайланд (видео)
СТАТИСТИКИ
Общо 447,812,125
Активни 356
Страници 31,452
За един ден 1,302,066

Херо отново гони чужденци след мач

Треньорът на "Черноморец" Димитър Димитров-Херо освободи всички чужденци, без един, които бяха на проби в отбора след контролата с "Академик" (Сф), спечелена с 3:0. Оставен бе само полякът Анджей Бенаш, който ще бъде преценен от Херо и в проверката със "Свиленград" в събота, пак в Поморие. Поне 15-ина чужденци минаха тестове в "Черноморец" този месец.

Срещу столичани победата бе изпечена още до почивката с голове на Георги Божилов в 24-тата мин., на Веселин Пенев от дузпа в 35-ата и на Стеван Тошков в 41-вата. Не играха контузените Пламен Крумов и Емил Тодоров и болният Атанас Фиданин.

След мача се разбра, че "Черноморец" е продал опорния халф Коста Янев на борещия се за влизане в "А" група "Сливен". Там отива и лидерът на "Хасково" Владислав Ямуков.
1175
Всички права запазени. Възпроизвеждането на цели или части от текста или изображенията става след изрично писмено разрешение на СЕГА АД