:: Разглеждате вестника като анонимен.
Потребител:
Парола:
Запомни моята идентификация
Регистрация | Забравена парола
Чува се само гласът на енергийните дружества, допълни омбудсманът
Манолова даде петдневен ултиматум на работодателите да предвижат проекта
От ВМРО и „Атака” обявиха, че няма да подкрепят ГЕРБ и ще гласуват против предложението
Платформата протестира срещу бъдещия закон за авторското право в онлайн средата
Корнелия Нинова споделяла идеите на Джоузеф Стиглиц
Дванайсет момчета може да прекарат месеци блокирани в пещера в Тайланд (видео)
СТАТИСТИКИ
Общо 447,870,405
Активни 232
Страници 7,285
За един ден 1,302,066

НАКРАТКО

Обама ще одобри строежа на два АЕЦ-а,

след като обяви кредитни гаранции за първите два ядрени реактора, които ще бъдат изградени в САЩ, пише в."Сънди телеграф". Това ще разчисти пътя за изграждането на първите ядрени реактори в САЩ от над 30 години насам. Те ще бъдат от по 1150 МВт. Гаранциите са първата помощ от фонд с милиарди долари, предназначени за ядрената индустрия. В момента фондовете от гаранции за изграждане на АЕЦ са три пъти по-големи от отпусканите пари. Целта, която си е поставил президентът на САЩ, е да изгради самодостатъчна енергийна система за страната.



Скотланд ярд конфискува дрога за 1.1 млн. евро

и арестува 9 души за наркотрафик, съобщи в."Таймс". Операцията срещу внос на пратки с дрога бе извършена в различни части на Северна Ирландия и Северна Англия. Около 6 кг кокаин, 22 кг амфетамини и 20 кг канабис са били открити в товарен камион в Ълстър. В Италия пък полицията залови над 2000 таблетки екстази във формата на сърце, предназначени за двойки, празнуващи Свети Валентин. Иззети са още 400 грама кокаин и 100 грама хашиш. Арестувани са двама наркодилъри. Полицията е иззела също така везни за мерене и други материали, както и хиляди евро.
713
Всички права запазени. Възпроизвеждането на цели или части от текста или изображенията става след изрично писмено разрешение на СЕГА АД