:: Разглеждате вестника като анонимен.
Потребител:
Парола:
Запомни моята идентификация
Регистрация | Забравена парола
Чува се само гласът на енергийните дружества, допълни омбудсманът
Манолова даде петдневен ултиматум на работодателите да предвижат проекта
От ВМРО и „Атака” обявиха, че няма да подкрепят ГЕРБ и ще гласуват против предложението
Платформата протестира срещу бъдещия закон за авторското право в онлайн средата
Корнелия Нинова споделяла идеите на Джоузеф Стиглиц
Дванайсет момчета може да прекарат месеци блокирани в пещера в Тайланд (видео)
СТАТИСТИКИ
Общо 447,836,673
Активни 314
Страници 14,617
За един ден 1,302,066

БСДП смени лидера си

Депутатът от Коалиция за България Георги Анастасов смени Петър Агов на лидерския пост в БСДП.

Това стана късно в събота вечерта на конгрес на партията. За Анастасов, който досега бе заместник на Агов гласуваха 217 делегати, за Агов - 90 и 31 за Стоян Гашаров.

Пред "Сега" новият лидер каза, че няма никакви манупилации. "И аз и Агов със свой наблюдател присъствахме на броенето на бюлетините и изборът е честен", каза Анастасов.

Той е предложил на Агов да стане негов заместник, но още не е получил отговор.

Конгресът на БСДП не направи промени в устава си. До края на юни на специална национална конференция социалдемократите ще направят промени, с които да уеднаквят устава с другите партии от Нова левица. Ще продължим участието си в проекта, но ще държим на запазване на юридическата и организационната самостоятелност на партията, каза Анастасов.
717
Всички права запазени. Възпроизвеждането на цели или части от текста или изображенията става след изрично писмено разрешение на СЕГА АД