Активни 323

И Мартин Петров с контузия в коляното

Снимка: Интернет
След Мариян Христов още един българин в немския "Волфсбург" е извън строя. Коляното на Мартин Петров е възпалено, вследствие на контузия от мача с "Борусия" (Д) в събота, загубен от "вълците" с 1:2. Лекарският екип на "Волфсбург" е препоръчал почивка на нападателя. Петров не участва в снощния благотворителен мач между националния отбор на Германия и сборен тим на чужденците в Бундеслигата, част от който трябваше да бъде българинът. Приходите от двубоя ще бъдат дарени на пострадалите от опустошителното бедствие в Азия.

Във "Волфсбург" са силно разтревожени и от състоянието на Мариян Христов. Ботевградчанинът продължава да лекува оперираното си коляно и със сигурност няма да участва в съботното гостуване на отбора си във Фрайбург.