:: Разглеждате вестника като анонимен.
Потребител:
Парола:
Запомни моята идентификация
Регистрация | Забравена парола
Чува се само гласът на енергийните дружества, допълни омбудсманът
Манолова даде петдневен ултиматум на работодателите да предвижат проекта
От ВМРО и „Атака” обявиха, че няма да подкрепят ГЕРБ и ще гласуват против предложението
Платформата протестира срещу бъдещия закон за авторското право в онлайн средата
Корнелия Нинова споделяла идеите на Джоузеф Стиглиц
Дванайсет момчета може да прекарат месеци блокирани в пещера в Тайланд (видео)
СТАТИСТИКИ
Общо 447,858,867
Активни 299
Страници 36,811
За един ден 1,302,066

Адвокатът на "Зееви" не бил задържан

Адвокатът на "Зееви груп" Димитър Данаилов, който представлява интересите на израелския собственик на авиокомпания "Балкан" у нас, не е бил задържан на летището в София, съобщиха вчера от МВР. Столични медии съобщиха в събота, че адвокат Данаилов и секретарката на съвета на директорите на "Балкан" Иглика Станчева са държани часове на аерогарата и са проверявани и преснимани документите, които са носели. Двамата са се връщали с турските авиолинии от Тел Авив. Станчева е била в екипа на Агенцията по приватизация, подготвил продажбата на "Балкан"на "Зееви груп". След подписването на сделката преминава на работа при израелците.

"Не се срахувам или срамувам от сделката за "Балкан", не съм бягал в ЮАР" Това съобщи пред столичен вестник вчера бившият изпълнителен директор на Агенцията за приватизация Захари Желязков, завърнал се от Руанда. В африканската държава бил на почивка. Бившият приватизатор отхвърли обвиненията, че прикрива чужда вина за поразиите със собственика на "Балкан".
1171
Всички права запазени. Възпроизвеждането на цели или части от текста или изображенията става след изрично писмено разрешение на СЕГА АД