:: Разглеждате вестника като анонимен.
Потребител:
Парола:
Запомни моята идентификация
Регистрация | Забравена парола
Чува се само гласът на енергийните дружества, допълни омбудсманът
Манолова даде петдневен ултиматум на работодателите да предвижат проекта
От ВМРО и „Атака” обявиха, че няма да подкрепят ГЕРБ и ще гласуват против предложението
Платформата протестира срещу бъдещия закон за авторското право в онлайн средата
Корнелия Нинова споделяла идеите на Джоузеф Стиглиц
Дванайсет момчета може да прекарат месеци блокирани в пещера в Тайланд (видео)
СТАТИСТИКИ
Общо 447,887,269
Активни 413
Страници 24,149
За един ден 1,302,066
СНИМКА: ПРЕСФОТО БТА
От името на посолството на Швеция у нас двама български студенти получиха късно в събота мини Нобелови награди. 20-годишната студентка от НБУ Александра Иванова беше коронясана за кралица на светлината Санта Лусия.
5
2284
Дай мнение по статията
СЕГА Форум - Мнения: 
5
 Видими 
11 Декември 2006 02:23
Косата и естествена ли е?
11 Декември 2006 09:03
Двама наши студенти получили мини Нобелови награди и само това кратичко съобщение, от което не става ясно кои са и за какво получават наградата?!
Е, от информация за катастрофи и убийства не остава място за такива “дреболии”...
11 Декември 2006 11:55
какъв е този странен ритуал
11 Декември 2006 13:05
ПиАр простотии на кралство Швеция
опитват се да замажат факта, че постоянно ги дъним по футбол
11 Декември 2006 13:23
Графе,
За журналистите явно не е важно кои са тези хора и за какво точно им се дава наградата. Отделен въпрос, че ако преди няколко години мой приятел не бе спечелил същата тази награда, изобщо нямаше да разбера за какво става въпрос. "От името на посолството на Швеция"??? Какво, по дяволите, означава това - че някой си дава награда на шведското посолство, а нашите студенти я приемат от името на посолството? Кога ли българските журналисти ще научат български език!
Дай мнение по статията
Всички права запазени. Възпроизвеждането на цели или части от текста или изображенията става след изрично писмено разрешение на СЕГА АД