:: Разглеждате вестника като анонимен.
Потребител:
Парола:
Запомни моята идентификация
Регистрация | Забравена парола
Чува се само гласът на енергийните дружества, допълни омбудсманът
Манолова даде петдневен ултиматум на работодателите да предвижат проекта
От ВМРО и „Атака” обявиха, че няма да подкрепят ГЕРБ и ще гласуват против предложението
Платформата протестира срещу бъдещия закон за авторското право в онлайн средата
Корнелия Нинова споделяла идеите на Джоузеф Стиглиц
Дванайсет момчета може да прекарат месеци блокирани в пещера в Тайланд (видео)
СТАТИСТИКИ
Общо 447,793,078
Активни 299
Страници 12,405
За един ден 1,302,066
После
Реконтра
Пепи Бижуто беше три пъти женен и два пъти развеждан. С първата си жена живееше добре. Но без нея му беше още по-добре. С втората жена живееше лошо. Без нея пък му беше още по-зле. Мечтаеше си Пепи за трети, междинен вариант, в който ще си има жена, с която ще му е добре, а без нея - кофти. Приятелите му го предупреждаваха, че третият вариант може да бъде и друг - да му е кофти с жена му и да му е много гот без нея. Точно на такава беше налетял Пепи. И ...
Прелет над печата
"България осъмна с двама премиери, но без правителство", известява в. "Пари" от първата си страница.

Това така е впечатлило "24 часа", че на последната си страница е издокарал правителствения говорител Димитър Цонев като слуга на двама господари. Той уж направил портрети и на Симеон, и на Станишев, па написал две речи и през цялата драматична парламентарна нощ се чудил на кого от двамата аджеба е говорител.

Но според часовия вестник ...
Дисконкурс
Вчера в Софийския университет се проведе изпитът по журналистика. Кандидатите изстискваха мастило върху темата "Времето на кандидатите". Бяха изтеглени и две контролни теми - "Пуснете слънчевата светлина" и "Къде е скрита камерата".

"После" се добра до конкурсна работа, класирана в кошчето на нервен проверител. С удоволствие публикуваме това смело и красиво в своята обреченост произведение.



Уважаема комисия,

Всъщност обръщението ...
Петър кабинет плете
Едно смокиново листо,
но цял морал поддържа то.
Радой Ралин

Петър Стоянов: Програмното правителство е смокиновият лист, зад който се крие коалиционното правителство...
Този тип програмно правителство, сиреч коалиционно правителство, вече може да бъде наречено правителство на националната отговорност, правителство на националния интерес, правителство на националната цел, защото целта е Европейският съюз.
...но не виждам защо БСП или част от БСП да не го подкрепят този кабинет... Да, да го подкрепят, всъщност влизам в тяхната риторика за национална отговорност в името на една огромна цел. Ако тази риторика не беше предназначена само за съставяне на кабинет между БСП и ДПС, а беше риторика откровена и национално отговорна, защо в резултат на тази риторика част от депутатите на БСП да не подкрепят пък едно десноцентристко правителство?!
Всички права запазени. Възпроизвеждането на цели или части от текста или изображенията става след изрично писмено разрешение на СЕГА АД