:: Разглеждате вестника като анонимен.
Потребител:
Парола:
Запомни моята идентификация
Регистрация | Забравена парола
Чува се само гласът на енергийните дружества, допълни омбудсманът
Манолова даде петдневен ултиматум на работодателите да предвижат проекта
От ВМРО и „Атака” обявиха, че няма да подкрепят ГЕРБ и ще гласуват против предложението
Платформата протестира срещу бъдещия закон за авторското право в онлайн средата
Корнелия Нинова споделяла идеите на Джоузеф Стиглиц
Дванайсет момчета може да прекарат месеци блокирани в пещера в Тайланд (видео)
СТАТИСТИКИ
Общо 447,547,927
Активни 305
Страници 38,037
За един ден 1,302,066

Хора на Очите бият наред в поморийска дискотека

Банда от 30 души, предвождана от известния в Поморие главатар Недко Гюров, блъскаха наред посетители в местната дискотека "Месалина" и пребиха тежко двама софиянци, разказаха очевидци. Полицията потвърди случая, но не даде подробности. Недко е брат на един от приближените на Митьо Очите - Янко Помориеца.

Бабаитите нахлули около 1.20 в неделя, обезвредили охраната и се насочили към сепаре, където седели двамата братя Йовко и Николай Едреви. По пътя си понатупали и част от изпречилите им се клиенти на заведението. Нападателите се нахвърлили върху Едреви с юмруци и ножове. Били ги около пет минути, след което изчезнали от заведението.

Около час по-късно по подобен начин - с ножове и юмруци, са били нападнати още трима души пред бургаски дискотеки. Засега полицията не прави връзка между случаите, но източници от подземния свят твърдят, че съботната вечер е била време за разчистване на сметки с нелоялни платци.

"Според мен става дума за някакво разчистване на сметки. В дискотеката няма нанесени щети. Обяснили сме всичко на полицията", каза пред "Сега" един от собствениците на "Месалина" Георги Тръпков. Шефът на РДВР ген. Красимир Петров заяви, че все още няма арестувани, понеже веднага след мелето Недко Гюров избягал в София.
17
3057
Дай мнение по статията
СЕГА Форум - Мнения: 
17
 Видими 
10 Май 2004 22:07
Не могли да го арестуват, щот избягал в София!!!!!
Че то много далече ли е това София? Извън България ли е? Да не е къде Нова Зеландия? Егати и тъпото оправдание!
10 Май 2004 22:24
5 минути ги били.По това време бургаското РПУ са взели спешни мерки.
Укрепили са РПУ като рейнджъри в кербала.В доклада си началника
докладва че единствено участака не е превзет.
10 Май 2004 22:39
МАЛКО ЛИ Е, ЧЕ СА УСПЯЛИ ДА ОПАЗЯТ рпу ТО
11 Май 2004 05:24
Бат Бойко, до кога?
11 Май 2004 08:00
Този Красимир Петров не беше ли същия, дето по времето на Жан Виденов гледаше отблизо как разбиват парламента* ?!?
А иначе, за статията какво да кажа. Нормално. Всичко е точно. След като няма държава.
*Бел.автора: Малката буква моя !
11 Май 2004 08:35
същия е
само, че не само гледаше. отвреме на време ръкомахаше
11 Май 2004 08:52
Не са превзели РПУ защото полицаите са се откупили.
Дали са бензина от патрулките на бандюгите. Ето защо не им достига лимита за бензин, а и с това се обяснява как Ал Капоне е успял с колата си да стигне до София.
11 Май 2004 10:08
СМЪРТ НА ШИБАНИТЕ МУТРИ И КОРУМПИРАНИ ЧЕНГЕТА
11 Май 2004 10:11
В ПОМОРИЕ ВСИЧКО Е В РЪЦЕТЕ НА МУТРИ!
И ПЛАЖОВЕТЕ СА В РЪЦЕТЕ НА МУТРИ!
И МЕСАЛИНА Е СТРОЕНА ОТ МУТРИ!
И БИЯЧИТЕ СА МУТРИ!
И МУТРИ СА СВИЛИ ГНЕЗДО В РЪКОВОДСТВОТО НА ГРАДА!
САМО НЕ СА МУТРИ РЕДОВОТО И ПРЕТЪПЕВШО ПОМОРИЙСКО НАСЕЛЕНИЕ !

11 Май 2004 11:03
Щеше да е новина ако бяха писали, за какво е станал въргала!
11 Май 2004 12:12
Че то по морето което не в ръцете на мутри е в ръцете на политици, и тъй като политици = мутри, => все тая.
11 Май 2004 13:16
този див див EAST-COAST... напълно го разбирам полицаите - та София е WEST-COAST....... не може така да се месят там ......... не им е в квартала E http://forum.skycode.com/img/mgwhore.gifW
11 Май 2004 15:18
"По пътя си понатупали и част от изпречилите им се клиенти на заведението."
-------------------------------------
Хе хе!!Всеки знае че в спорта най-важна е загрявката!
11 Май 2004 19:54
Да знаете само колко сте прави, но каква ли е файдата от това...?!

11 Май 2004 19:59
Но защо все излизам като Новак, то наистина не влизам често, но чак новичък не съм.
То случката в Поморие не идва от управата там, а от по-далечко, от София, нали оттам се "управлява" "държавата", които някои наричат Република България...

03 Март 2011 21:08
След този случай Недко Гюров наистина замина за София и започна работа на околовръсното като проститутка .Чух още , че братовчедка му Боболина е зминала за Холандия и работи на червените фенери , а пък мъжът и Недко Гетов заминал за Гърция и бачкал в таверна като танцьор на екзотични танци
04 Март 2011 20:58
Нищо ново под слънцето.Това е история, с двайсет годишна давност.
Дай мнение по статията
Всички права запазени. Възпроизвеждането на цели или части от текста или изображенията става след изрично писмено разрешение на СЕГА АД