:: Разглеждате вестника като анонимен.
Потребител:
Парола:
Запомни моята идентификация
Регистрация | Забравена парола
Чува се само гласът на енергийните дружества, допълни омбудсманът
Манолова даде петдневен ултиматум на работодателите да предвижат проекта
От ВМРО и „Атака” обявиха, че няма да подкрепят ГЕРБ и ще гласуват против предложението
Платформата протестира срещу бъдещия закон за авторското право в онлайн средата
Корнелия Нинова споделяла идеите на Джоузеф Стиглиц
Дванайсет момчета може да прекарат месеци блокирани в пещера в Тайланд (видео)
СТАТИСТИКИ
Общо 447,547,895
Активни 305
Страници 38,005
За един ден 1,302,066

 
Председателят на СБЖ Милен Вълков откри стенопис с лика на първия председател на журналистическото сдружение в столицата Йосиф Хербст в сградата на СБЖ по повод 110 години от създаването на дружеството.
4
752
Дай мнение по статията
СЕГА Форум - Мнения: 
4
 Видими 
11 Май 2004 00:06
СБЖ да беше заел становище когато по светя убиват журналисти. Само през последните четири дни убиха двама - в Чечня и в Ирак.
11 Май 2004 00:07
Грешка, трима са.
11 Май 2004 09:27
СБЖ най-после даде знак, че съществува. Ако сега, в чест на годишнината от създаването на организация на журналистите, реши да потърси сметка за золумите на предишния председател Ангелов, например, че и на другите преди него, за дереджето, до което е доведен Съюзът, ще бъде добре. През последните 15 години и журналистите нароиха разноцветни сдружения, а гилдията има нужда от съюз, който да защитава техните професионални права и интереси.
11 Май 2004 10:56
Този СБЖ наистина ли
още съществува

Редактирано от - Писна ми на 11/5/2004 г/ 10:59:00

Дай мнение по статията
Всички права запазени. Възпроизвеждането на цели или части от текста или изображенията става след изрично писмено разрешение на СЕГА АД