Активни 321

Тунчев се контузи при победа на "Лестър"

Националът Александър Тунчев получи контузия при победата на "Лестър" с 3:0 над "Саутенд" в мач от първенството на Лига 1. Бившият капитан на ЦСКА пострада след почивката и днес след преглед ще се разбере колко тежка е травмата му. Успехът затвърди "Лестър" като лидер в класирането с 38 т. Следват "Милтън Кейн Донс" с 37 и "Милуол" с 36.

На по-високо ниво друг национал - Димитър Бербатов, получи средни оценки при победата на "Манчестър Юн" с 1:0 над "Съндърланд" в 16-ия кръг на Висшата лига. Нападателят игра цял мач и пропусна две чисти положения. Герой стана Неманя Видич, вкарал гол в последната минута. Бербатов е оценен с 6 по десетобалната система.

Другите резултати: "Фулъм - "Манчестър С" 1:1, "Арсенал" - "Уигън" 1:0, "Блекбърн" - "Ливърпул" 1:3, "Болтън" - "Челси" 0:2, "Хъл" - "Мидълзбро" 2:1, "Нюкасъл" - "Сток С" - 2:2. Води "Ливърпул" с 37 т., пред "Челси" с 36 и "Манчестър Юн" с 31.