:: Разглеждате вестника като анонимен.
Потребител:
Парола:
Запомни моята идентификация
Регистрация | Забравена парола
Чува се само гласът на енергийните дружества, допълни омбудсманът
Манолова даде петдневен ултиматум на работодателите да предвижат проекта
От ВМРО и „Атака” обявиха, че няма да подкрепят ГЕРБ и ще гласуват против предложението
Платформата протестира срещу бъдещия закон за авторското право в онлайн средата
Корнелия Нинова споделяла идеите на Джоузеф Стиглиц
Дванайсет момчета може да прекарат месеци блокирани в пещера в Тайланд (видео)
СТАТИСТИКИ
Общо 447,981,102
Активни 495
Страници 34,709
За един ден 1,302,066

НАКРАТКО

Снимка: ВЕЛИСЛАВ НИКОЛОВ
Просветният министър Даниел Вълчев получи сериозно финансиране за програмите на МОН.
11 души са били заразени



с хепатит С в отделението по белодробни болести на общинската болница в Тетевен, съобщи БНР. Заразяването е станало в периода ноември-декември миналата година. Причината за вътреболничната инфекция е нарушение на правилата за работа от персонала на отделението при използването на постоянен периферен венозен източник (абокат). Хепатит С се предава основно по кръвен път. Заразените пациенти периодично ще бъдат изследвани и консултирани от специалисти. На всички други лекувани по това време пациенти в отделението също ще бъдат направени профилактични изследвания.



233 млн. лв. получава МОН



за 13 национални програми за развитие на средното образование. Кабинетът вчера актуализира програмите и сметките към тях. За част от тези суми претендират общините, защото смятат, че централизираното разпределение на средства не е добър начин за ефективното им харчене. Такава е програмата за енергоефективно саниране на сградите например. 55 млн. лв. са предвидени за програмата за оптимизация на училищната мрежа. За пръв път тази година се въвежда нова програма, обезпечена с 5 млн. лв., за изучаване на български език и литература от сънародниците ни по света. Те ще учат и история и география на България.
3
1499
Дай мнение по статията
СЕГА Форум - Мнения: 
3
 Видими 
27 Февруари 2009 01:37
вадете банерите, медсестрите не са виновни
27 Февруари 2009 06:38
традиционна българска медицинска практика, прилагана и в либия/ без умисъл/ просто както и мед.сестрите не си мият пичките преди и след секс от презумпцията че са проверени медицински служители
27 Февруари 2009 09:24
Ооо , рундзата Плъгчиева е тука. Бех са притеснил че днеска ше я пропуснат не снимана да заспи.
Дай мнение по статията
Всички права запазени. Възпроизвеждането на цели или части от текста или изображенията става след изрично писмено разрешение на СЕГА АД