:: Разглеждате вестника като анонимен.
Потребител:
Парола:
Запомни моята идентификация
Регистрация | Забравена парола
Чува се само гласът на енергийните дружества, допълни омбудсманът
Манолова даде петдневен ултиматум на работодателите да предвижат проекта
От ВМРО и „Атака” обявиха, че няма да подкрепят ГЕРБ и ще гласуват против предложението
Платформата протестира срещу бъдещия закон за авторското право в онлайн средата
Корнелия Нинова споделяла идеите на Джоузеф Стиглиц
Дванайсет момчета може да прекарат месеци блокирани в пещера в Тайланд (видео)
СТАТИСТИКИ
Общо 433,273,720
Активни 105
Страници 24,956
За един ден 1,302,066

СТАТИСТИКА

ПЪРВА ЛИГА, XIV КРЪГ

"Витоша"1:2"Черно море"
(Пеев 45; М. Огнянов 33, 55)

"Пирин" (Бл)1:2"Ботев" (Пд)
(Костов 7; Неделев 22, Петков 75)

"ЦСКА-София"1:0"Славия"
(Тиаго Родригеш 24)

"Верея"0:1"Берое"
(Камбуров 61)

"Лудогорец"снощи"Левски"

"Дунав"днес"Септември" (Сф)
(16.30 ч., по "Диема спорт")

"Локомотив" (Пд)днес"Етър"
(19 ч., по "Диема спорт")

КЛАСИРАНЕ
ПРЗГРТ
1. "ЛУДОГОРЕЦ"103031:633
2. "ЦСКА-СОФИЯ"94133:1031
3. "ЛЕВСКИ"74218:625
4. "БОТЕВ"73426:1924
5. "БЕРОЕ"65315:1223
6. "ЧЕРНО МОРЕ"63516:1321
7. "ВЕРЕЯ"62613:1620
8. "ЛОКОМОТИВ"52612:2217
9. "СЛАВИЯ"44518:2216
10. "СЕПТЕМВРИ"4189:2013
11. "ПИРИН"27512:1313
12. "ЕТЪР"26511:1712
13. "ДУНАВ"2478:1910
14. "ВИТОША"02128:352

ГОЛМАЙСТОРИ
12 гола - Фернандо Каранга ("ЦСКА-София");
9 гола - Фернандо Виана ("Ботев");
7 гола - Клаудиу Кешерю ("Лудогорец"), Ивайло Димитров ("Славия"), Тиаго Родригеш ("ЦСКА-София");
6 гола - Давид Яблонски ("Левски"), Педро Еуженио ("Берое");
5 гола - Върджил Мисиджан ("Лудогорец"), Алиун Бадара ("Етър"), Георги Андонов ("Верея"), Мариян Огнянов ("Черно море");
4 гола - Лъчезар Балтанов, Тодор Неделев и Стивън Петков ("Ботев"), Жуниор Мапуку ("Левски"), Григор Долапчиев ("Витоша"), Марселиньо и Джоди Лукоки ("Лудогорец"), Станислав Костов ("Пирин");
3 гола - Крис Гади и Мартин Тошев ("Септември"), Иван Минчев ("Славия"), Димо Бакалов ("Локомотив"), Мехди Фенуш ("Верея"), Мирослав Будинов ("Дунав"), Сержиу Буш ("Левски"), Жуниор Кишада ("Лудогорец"), Иван Петков ("Етър"), Мартин Камбуров ("Берое");
2 гола - Дуде Н`Донгала ("Ботев"), Юлиан Ненов и Васил Шопов ("Дунав"), Борис Галчев ("Септември"), Жорди Гомес ("Левски"), Дино Мартинович, Веселин Марчев, Парвизджон Умарбаев и Дани Кики ("Локомотив"), Николай Бодуров, Божидар Чорбаджийски, Рубен Пинто, Кирил Десподов и Густаво Кулма ("ЦСКА-София"), Аймен Суда и Димитър Благов ("Пирин"), Георги Божилов и Орлин Старокин ("Черно море"), Абел Анисе ("Лудогорец"), Венцислав Бенгюзов ("Верея"), Даниел Пеев ("Витоша");

В следващия кръг - 3 ноември (петък), 17.30 ч.: "Ботев" - "Славия" (по "Диема спорт"); 4 ноември (събота), 13 ч.: "Етър" - "Витоша" (по "Диема"); от 15 ч.: "Берое" - "Дунав" (по "Диема спорт"); от 17.30 ч.: "Левски" - "Локомотив" (по "Диема спорт"); 5 ноември (неделя), 15.30 ч.: "Черно море" - "Верея" (по "Диема спорт"); от 18 ч.: "Лудогорец" - "ЦСКА-София" (по "Диема спорт"); 6 ноември (понеделник), 17.30 ч.: "Септември" - "Пирин" (на ст. "Васил Левски") (по "Диема спорт").

ВТОРА ЛИГА, ХIII КРЪГ

"Локомотив" (Сф)0:0"Царско село"

"Ботев" (Вр)1:0"Струмска слава"
(Иванов 39)

"Монтана"3:1"Ботев" (Глб)
(Балджийски 11, Атанасов 14, Илиев 80; Георгиев 19)

"Марица"1:0"Созопол"
(Игнатов 78)

"Нефтохимик"1:2"Локомотив" (ГО)
(Стоянов 37; Иванов 70, Н'Донгала 89)

"Черноморец" (Блч)1:0"Литекс"
(Мирчев 70)

"Несебър"0:3"Поморие"
(Расим 42, Иванов 57, Петров 88)

"Оборище"днес, 15 ч."Лудогорец II"

КЛАСИРАНЕ
ПРЗГРТ
1. "БОТЕВ" (ВР)83218:1027
2. "ЛОКО" (СФ)82324:1226
3. "ЦАРСКО СЕЛО"74222:1225
4. "МОНТАНА"72421:1023
5. "ЧЕРНОМОРЕЦ"64318:1322
6. "НЕСЕБЪР"62522:2020
7. "ОБОРИЩЕ"62414:920
8. "ЛОКО" (ГО)54422:2219
9. "ЛИТЕКС"53514:1518
10. "БОТЕВ" (ГЛБ)45414:1617
11. "МАРИЦА"51717:2216
12. "ЛУДОГОРЕЦ II"43519:2115
13. "ПОМОРИЕ"36416:1515
14. "СТРУМСКА СЛАВА"40915:2412
15. "СОЗОПОЛ"22910:248
16. "НЕФТОХИМИК"11117:284

В следващия кръг - 3 ноември (петък), 14.30 ч.: "Лудогорец II" - "Монтана"; 4 ноември (събота), 14.30 ч.: "Струмска слава" - "Поморие", "Локо" (ГО) - "Черноморец", "Царско село" - "Нефтохимик", "Ботев" (Глб) - "Марица", "Ботев" (Вр) - "Оборище"; от 15.30 ч.: "Созопол" - "Локо" (Сф); 5 ноември (неделя), 13 ч.: "Литекс" - "Несебър" (по "Диема спорт").
1004
Всички права запазени. Възпроизвеждането на цели или части от текста или изображенията става след изрично писмено разрешение на СЕГА АД